Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti mennyire vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire vennétek komolyan azt a nőt, aki lefekszik veletek a 3. /4. randin?

Figyelt kérdés
Van ennek jelentősége, ha nagyon megvan az összhang? Jobban értékelitek azt a nőt, akiért többet kell "teperni" ettől, vagy hülyeség? A már inkább 30-hoz közelítő korosztály véleménye érdekelne.
2017. júl. 27. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak az szokott furcsa lenni, ha valaki már az első randin le akar feküdni velem, úgy hogy korábban nem ismertük egymást, csak pár órája. De ezt sem ítélem el, csak nekem egy kicsit gyors. A második randitól szerintem felnőtt embereknél már teljesen rendben van a szex. De azzal sincs gond, akire többet kell várni. Volt ilyen is, olyan is, nem ettől függött a kapcsolatunk minősége és hossza.
2017. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Első két randin nem örülnék neki, ha komolyat akarok tőle, és mégis lefeküdni velem (bár sok függ a körülményektől is, ha már régen ismerjük egymást az azért más, mint az új ismeretség).


3-4 randitól szerintem már semmi gond vele, megtörténhet bármikor amikor eljön az ideje

2017. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
1 hét után ismerkedés után feküdtünk le egymással, 13 éve együtt vagyunk ;)
2017. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem ezen múlik, hogy komolynak gondolom, vagy sem.
2017. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ez echte hülyeség. A párommal 2. randin volt szex, az elsőn petting. 1 éve vagyunk együtt. És nem értékelem, ha futtatni akar, nem akarok küzdeni. Küzdök majd eleget a kapcsolatért úgy is később...

Ostoba sztereotípia. Azoknak kell ez, akiknek a nő szexuális tárgy.


26/F

2017. júl. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!