Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózottabb, csendesebb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózottabb, csendesebb fiú találhat barátnőt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk barátnőt és szerintem ha találnék egy hozzám hasonló lányt akkor jól meg lennénk. De úgy érzem hogy így nem tudok ismerkedni ilyen személyiséggel. Változtatni ezen nem nagyon lehet sajnos.

Még nem volt barátnőm, a kinézetem meg nem tudom hogy milyen, bejön e egyáltalán a lányoknak...


2020. ápr. 17. 16:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2020. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"vannak akik a csendes meghitt kapcsolatok hívei. Mások pedig a mozgalmas, csillogó vonalat követik"

Csak egy sith tárgyal végletekben.


Komolyabbra véve a szót: Fogalmam sincs.

2020. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Már írtam pontosítást, de köszönöm, a megjegyzést
2020. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!