Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózottabb, csendesebb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózottabb, csendesebb fiú találhat barátnőt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk barátnőt és szerintem ha találnék egy hozzám hasonló lányt akkor jól meg lennénk. De úgy érzem hogy így nem tudok ismerkedni ilyen személyiséggel. Változtatni ezen nem nagyon lehet sajnos.

Még nem volt barátnőm, a kinézetem meg nem tudom hogy milyen, bejön e egyáltalán a lányoknak...


2020. ápr. 17. 16:36
1 2
 1/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
43%

Biztos találhatsz. Ahogy viszont én nézem, a magadfajta inkább pont hogy egy nagyszájú, házisárkány mellett köt ki. Ritkában, mint egy kedves, csinos, extrán introvertált lánnyal.

De nem tudom, miért jó egy "bocshogyélek" alaknak lenni.

2020. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kinezeted ebbol a szempontbol teljesen masodlagos, mert ha nem probalkozol, azt se fogod erdekelni, akinek amugy bejonnel. Ismerkedni nem nehez zarkozottkent sem, csak ne vadidegeneket probalj letamadni az utcan, hanem keress egy uj hobbit, amihez kozossegbe kell jarni, vagy ha van online kozossege, az is jo kiindulasnak. A jelenlegi helyzetben meg jobb is az utobbi.
2020. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia !


Igen, találhat, ha egy kicsit zárkózottabb vagy próbálkozz először online, ott könnyebb kezdetben kommunikálni .27/N

2020. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Genya fontos dolgot emelt ki: így nem találhat, hanem őt találják meg. Azért fontos ez, mert nem olyan emberekkel fogsz ismerkedni és összejönni akik tényleg illenének hozzád és akikkel szívesen töltöd az időd (mivel nem mersz nyitni és alakítani a kapcsolatot), hanem olyanokkal akik feléd nyitnak és vezetnek. Mivel elmondásod szerint sem tudsz ismerkedni, sodródsz majd az árral, amit sokan kitudnak használni. A legtöbb esetben ez azt jelenti hogy valami lelki/mentális roncs személy fog megtalálni, akik nyomást gyakorolnak rád/ők irányítják a folyamatokat és végül megkeserítik az életed.


"Változtatni ezen nem nagyon lehet sajnos"


Bőven lehet, csak akarni kell. Nagyon nehéz az eleje, kétségtelen, de aztán gyakorlással és a kis sikerélményekkel egyre jobb lesz. Nem kell kifordulnod magadból és más embernek lenni, viszont nyitottabbnak, beszédesebbnek igen.

2020. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen, és nem társkereső oldalakon, vagy rendezvényeken. Spontán, véletlenül.
2020. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Persze, hogy találhat. Mindenki megérdemli a boldogságot, vannak akik a csendes meghitt kapcsolatok hívei. Mások pedig a mozgalmas, csillogó vonalat követik.

A személyiség változhat ahogy különféle behatások érnek az élet során, fejlődünk, változunk

Aki szeretni fog az önmagadért szeret, ami vagy, elfogad és segít amiben tud.

18/n

2020. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Ameddig nem vagy hajlandó elhagyni a komfortzónádat, kérdező, addig ne nagyon reménykedj. Akkor se, ha úgy általában véve nagyon kevés dolog érdekel téged (mert utóbbi egyértelműen azt jelzi, hogy butácska vagy).
2020. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Változtatni mindenen lehet.

“ kinézetem meg nem tudom hogy milyen” Kezdd mondjuk önismerettel?

2020. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"vannak akik a csendes meghitt kapcsolatok hívei. Mások pedig a mozgalmas, csillogó vonalat követik."


Ja, átmenet meg nincs is, hanem csak és kizárólag ez a két véglet, ugye?

2020. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt akartam vele kifejezni, hogy az Ő beállítottsága is célra vezető lehet, persze vannak átmenetek is.
2020. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!