Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder tényleg csak szexpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder tényleg csak szexpartner keresőnek jó?

Figyelt kérdés
Sokan kiírták, hogy komoly kapcsolatot szeretnènek, ez igaz vagy hazudoznak, hogy megkapjàk a nőt? Ha fent vagyok könnyűvérűnek tűnhetek? Te letagadnád az appot az ismerőseid előtt? Már voltam fent korábban, de sok időt vesztegettem egy sràcra, akivel nem illettünk össze.Ez most picit elvette a türelmem és a lelkesedèsem.Adjak az appnak újabb esélyt, vagy eleve nagyon gáz?

2020. ápr. 16. 17:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#20 Azért írt már be a Gugliba hogy "szexpartner kereső" és meg fogsz lepődni, hogy milyen is egy igazi olyan oldal. Pl. Tinderről az olyan képeket rögtön kimoderálják, amik ott alapnak számítanak...
2020. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#18: Mert, itt mindenkit, mindenért lepontoznak. Kivéve a megcsalós kérdéseket. Ott mindenkit felpontoznak, aki prosztó módon csak szidja a megcsaló felet. Ja, meg azokat a válaszokat, hogy a pasik milyen gázok és a nők milyen jók. Ezeket is felpontozzák, de szinte minden mást le.


#19: Szóval azzal húztam ki a gyufát egyeseknél, hogy leírtam valamiről azt, ami? Ha valami egy húspiaci katalógus, akkor minek nevezzem, csodavarázslatos tündérországnak?

Azt sem mondtam, hogy élőben random az egész egy csoda. Egy buliban sem lesz csoda a dolog, de azért élőben vannak gesztusok és alapvető ösztönös dolgok. És ott legalább nem fog komolyat kamuzni, akit első este ágyba visznek.

Ettől függetlenül nincs ezekkel a dolgokkal gondom. Rám is írt már lány facebookon, mert tetszett neki a képem és szexelni is szeretek. Nem ítélem el ezt az egészet, csak nem várok el adott helyen, adott emberektől többet, mint amit képesek összehozni.


#21-nél meg ott a pont. 3 kép alapján ne adja már elő valaki, hogy tőlem mennyire komolyat akar.

2020. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!