Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder tényleg csak szexpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder tényleg csak szexpartner keresőnek jó?

Figyelt kérdés
Sokan kiírták, hogy komoly kapcsolatot szeretnènek, ez igaz vagy hazudoznak, hogy megkapjàk a nőt? Ha fent vagyok könnyűvérűnek tűnhetek? Te letagadnád az appot az ismerőseid előtt? Már voltam fent korábban, de sok időt vesztegettem egy sràcra, akivel nem illettünk össze.Ez most picit elvette a türelmem és a lelkesedèsem.Adjak az appnak újabb esélyt, vagy eleve nagyon gáz?

2020. ápr. 16. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem dehogy!


A többség sokkal inkább csak ego tuningot keres, inkább arra való :)

2020. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

türelmes vagy sikerülhet

legyen meg az hogy milyen pasit akarsz (körvonalakban)

legyen benned kompromisszum is

és gyorsan köszönj el attól aki nem jött be


nekem 5 hónap alatt sikerült :)

2020. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

Én amikor először mentem fel rá 2016 tavaszán, egyből bele is botlottam valakibe, akivel után bő 2 évig voltunk együtt társakként. Emiatt a jó első benyomás miatt aztán nekem ez például egyáltalán nincs a fejemben, ami neked. Bár vannak rossz tapasztalatok, de ezek bárhol máshol is előfordulnak és később is szívesen mentem fel megint a Tinderre.


Amúgy meg aki csak szexet akar, az jellemzően már az elején felhozza, de ha nem, akkor se fog mondjuk 5 randit várni az első alkalomig. Ez meg már elég jó szűrő az ilyen emberek ellen. De 100% biztosra sehol sem lehet menni persze, viszont ehhez már nem a Tindernek van köze. Ugyanúgy átverhet valaki olyan is, akit nem onnan ismersz meg.

2020. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem a pasik gyepálták az önbizalmam, hiába volt annyi match amennyit akartam, szóval nem egonövelésre kellett.
2020. ápr. 16. 17:41
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Mivel gyepálták amikor folyton matcheltél és próbálkoztak nálad?
2020. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
A Tinder tényleg csak szexpartner keresőnek jó? Nem, de ahogy a nők használják, úgy igen. Ha mindig ugyanarra a pár, nagyon jól kinéző pasira mentek rá, akkor azok úgy cserélgetik a nőket, ahogy akarják. Így nem csoda, ha semmi komolyat nem akarnak, ha egyszer végtelen számú nő hajt rájuk.
2020. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

A nőknek szórakozás. Az átlag pasiknak szenvedés. A jó pasiknak játszótér.


Mivel kizárólag csak a külsőségekről szól, így az értelmes ismerkedés kizárva. A nők tudnak mazsolázni, mivel a férfiak 90%-a ész nélkül húzz jobbra minden nőt. A nők 90%-a ezért alapból balra húzza a férfiak 98%-át.

A nők egója az egekben, természetesen tökéletesen alaptalanul. A jó pasik megnézik a napi termést, betáblázzák magukat, hogy kivel mikor kefélnek. A nők többsége idővel rájön hogy csak használják őket. Az átlagos csóróka férfiak meg csak próbálkoznak és próbálkoznak.


Mivel az egész online ismerkedés maga az ismerkedés kategória legalja, de ez a képhúzogatós meg a koronázatlan királya, így az értéktelenségéből kiindulva valamit magára adó nő kimarad belőle, vagy csak a kíváncsiság miatt kipróbálja hogyan is működik.


A nagy számok törvénye alapján biztos van siker ráta is, de hát a lottón is lehet nyerni ugye...


Egy kis kiegészítés, de ezt már régebben leírtam: a kollégám tényleg brutál jó pasi. Ő mutatta meg az Excel táblázatát, ahol a nőket tartotta számon, hogy kivel hol és mikor... mármint szex. Volt aki komolyan gondolta, de idővel mindegyik rájött hogy ő csak a sokadik a sok közül. A tinderen meg egy átlagos arccal labdába sem rúgsz, de ez természetes is, nincs ebben semmi kivetni való, tiszta pszichológia.

2020. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
Néhány fotó alapján döntöd el, hogy akarsz-e ismerkedni a másikkal. Szerinted ez egy komoly kapcsolatépítés alapja?
2020. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Miért? Rànézésre ítèlni pl.:egy társaságban, és aszerint ismerkedni?Ugyan az.


Nyilván szemèlyesen könnyebb, de nem mindenkinek adott.

2020. ápr. 16. 19:09
 10/22 anonim ***** válasza:

8.

A valóságban is külső alapján első látásra dől el, hogy meg akarod-e jobban ismerni a másikat, vagy akármilyen belseje van nem, mert kívül nem vonz.

2020. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!