Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder tényleg csak szexpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder tényleg csak szexpartner keresőnek jó?

Figyelt kérdés
Sokan kiírták, hogy komoly kapcsolatot szeretnènek, ez igaz vagy hazudoznak, hogy megkapjàk a nőt? Ha fent vagyok könnyűvérűnek tűnhetek? Te letagadnád az appot az ismerőseid előtt? Már voltam fent korábban, de sok időt vesztegettem egy sràcra, akivel nem illettünk össze.Ez most picit elvette a türelmem és a lelkesedèsem.Adjak az appnak újabb esélyt, vagy eleve nagyon gáz?

2020. ápr. 16. 17:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem már régen nem igaz rá. Amúgy arra lehet használni, amire a felhasználók akarják. Például, ha egy csajnak csak 2 fehérneműs képe van, de a feje nem látszik, akkor lehet sejteni leírás nélkül is, hogy nem vőlegényt keres.

Amúgy mostanság a nők kb. 30-50%-a ki is írja, hogy nem kalandot keres, ez is elég egyértelmű. Aztán ott vannak azok, akik "majd meglátják" a személyes találkozó során, hogy mi lesz a dologból... Az egész Tinder csak egy felület, de nem azon múlik, hogy milyen emberek használják. Még városonként is totál más élményben lehet része az embernek.

A Tinderes kérdésekre mindig azt szoktam írni, hogy az a fő előnye az egésznek, hogy (jelenleg) azt használják messze a legtöbben. Magyarul, kevés olyan ember van, aki máshol fent van, de a Tinderen nincs, viszont rengeteg olyan ember van, aki csak azt használja, mást nem.

Amúgy szerintem nem gáz, az én 30 körüli társaságomban férfiak-nők egyaránt használják és abszolút nem számít "gáznak". Van, aki ott ismerte meg a feleségét pár éve, van akinek több kapcsolata volt onnan, másnak csak néhány randi, megint másnak meg senki se jött (még) össze.

Én szeretem az appot, mert tényleg olyan emberekkel is lehet ismerkedni, akikkel a "való világban" sose futnánk össze (pl. tök más helyekre jár, vagy másik városban lakik), illetve néha olyan "hűűű bameg" kategóriájú hölgyek is felbukkannak, akikhez élőben oda se mennék, mert "kizárt, hogy egyedülálló vagy akarna tőlem valamit", pedig nem vagyok az a félénk típus.


32F

2020. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Minden arra jó, amire használják. Mivel nem magatehetetlen résztvevő vagy, te is tudod alakítani.
2020. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Van fiú ismerősöm, aki fent van, és ő tényleg komoly kapcsolatot keres, nem csak úgy mondja. Sőt, neki pont azzal van baja, hogy akikkel beszélt lányokkal, a fele kapcsolatban van, és hogy így minek regisztrálnak...
2020. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A többsége csak szexet akar, viszont van egy réteg aki kapcsolatot. Én is találtam ott egy 8 hónaposat, szóval ki lehet fogni. Csak tűt a szénakazalban...
2020. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9%

Aki azt mondja, hogy az életben is így működik a dolog, az az ember fergetegesen jó helyzetben van. Életben ugyanis nem jön feléd 50 társkereső percenként. A dolog egyszerűsége, sumáksága teszi azzá ami. Sajnos a netes társkeresés egy relatív anonym, bárkinek kiadhatom magam szexcentrikus húspiaccá vált. Legalább a fele kapcsolatban/házasságban él, úgyhogy kalandot, vagyis izgalmas szexpartnert keres. Azért ez így egy kicsit kiábrándító, főleg amikor csak hónapok után derül ki. Főleg hogy már rongyosra kefélt előtte.


Aztán ott van az az örökzöld is, hogy egy jó nő vagy egy jó pasi a neten keres partnert??? Hagyjuk már...

2020. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%

9: Nem teljesen. Pl egy házibuliban eleve az ismerősöd ismerőse van. És mivel megválogatjuk az ismerőseinket, ezért tudjuk, hogy ők is megválogatják. Az meg már csak jobb szűrő egy fokkal, mint egy vadidegen , akit senki nem látott/hallott még.


A kérdésre: Nem, arra sem jó. 3 év napi nyomkodás, mindenkit jobbra elv (a vége felé már, nehogy az legyen ,hogy válogatós vagyok). Összesen 4 match, egyik sem írt vissza, hiába írtam. A tinder csak képnézegetőnek jó. (32/F)

2020. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
9%
Alapvetően nem csak szexre alkalmas, de nem tudnék valakit szexnél többre tartani, aki 3 kép alapján akar megismerni, mint egy húskatalógusban.
2020. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Itt miért van mindenki lepontozva, aki nem hisz a tinderben? Csak egy OFF kérdés.
2020. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

OFF: #18-nak Én nem szoktam lepontozni "véleményes" kérdéseknél, mivel az is jó válasz, ami nem egyezik az én látásmódommal.


ON: azt viszont megértem, ha a #17-es sok embernél kihúzta a gyufát. Miben másabb ismerkedést kezdeményezni 3 kép alapján attól, amikor valakit tök ismeretlenül leszólít valahol az ember? Ott is csak a külső látszik, nincs ráírva, hogy micsoda belső értékei vannak. Sőt, élőben még annyi mankó sincs, mint amikor Tinderen kiírja valaki, hogy komolyat keres, vagy pár szóban azt hogy mit szeret csinálni. Sőt, élőben még az sem biztos, hogy a kinézett egyén akar-e egyáltalán ismerkedni... A megszólítás/ráírás után úgyis elindul (jó esetében) a randizgatás, ott derülnek ki a fontos dolgok és ott tök mindegy, hogy onnan indult az egész, hogy Tinderen match volt, vagy élőben ment a "szia cica, kő' kóla". Lehet húspiacnak nevezni, de akkor a való élet is húspiac, max. annyi a különbség, hogy ott adott időszakban kisebb a felhozatal.

2020. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

" Miben másabb ismerkedést kezdeményezni 3 kép alapján attól, amikor valakit tök ismeretlenül leszólít valahol az ember?"

Hé, eddig azt ment a gyakorin, hogy a pasik ne szólítgassanak le tök ismeretlen csajokat, mert az mekkora cringe...


Azért fura, regisztrálnak az emberek egy szexpartnerkeresőre, aztán megsértődnek, ha azt hallják, hogy az egy szexpartnerkereső alkalmazás. A kötetlen szex kéne, de azért közben azt mutatnák kifelé, hogy ők komolyat akarnak (három kép alapján).

2020. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!