Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rám ír egy nő ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám ír egy nő ismerkedős oldalon, mi lenne a jó válasz? :D

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés de csak most regisztráltam és nem vagyok túl jó netes ismerkedésbe.

Rám írt, hogy "szia mi a helyzet" erre milyen választ adjak, h folytatódjon a beszélgetés jó irányba?



2020. ápr. 10. 08:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%

"Szóval a városi legenda ellenére kezdeményeznek a nők. Nahát, nahát. Ez igen."


Egyrészt sosem mondtam, hogy online nem kezdeményeznek a nők.


Másrészt kétféle nő ír így az emberre:

- nagyon kétségbeesett

- buta mint a tök, és csak unatkozik


Az azér tnem kezdeményezés, hogy neten ráírsz valakire, hogy szia, aztán ha visszakérdez, akkor kuss van.

2020. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
#9 Nem, pasiktól ugyanolyan gáz ez a szöveg, és ugyanúgy nem kell őket válaszra méltatni, mint a kérdésben szereplő nőt. Ez nemtől független.
2020. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

Szia. Írd ezt:


Bár a testnek kijárási korlátozás van szabva, az elmém már bejárta a fél világot, s ha úgy van, megpihenne nálad, a társaságodban.


😂😂😂😂😂😂

2020. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát írd le, hogy mi a helyzet... Azért annyira nem bonyolult. "Szia, épp most készítettem magamnak kolbászos szalonnás rántottát reggelire. Veled mi a helyzet?"
2020. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
#13 ez aranyos :D Nekem talán egy kicsit még be is jönne:D
2020. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Írd ezt: “Szia! Egy pillanat, meg kell kérdeznem gyakorin, sajnos magamtól nem megy az ilyesmi. Reméljük hasznos válaszokat kapok és folytathatjuk a beszélgetést:)“

Nyert ügyed lesz, egyébként is főnyeremény vagy.

2020. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

Eddig az volt a baj, hogy nem kezdeményeznek a nők. Most már az is baj, hogy hogyan.

Az meg végképp hogy mi okból??

Kétségbeesett? Buta?

Atyaúristen. Akinek az agyába ez megfordul, az a buta, és az a kétségbeesett.


Tessék tisztelni a kezdeményező nőket ha már ezt akartátok.


Amúgy meg nem értem, egy sziamizutól mierr lenne kétségbeesett egy nő? Lehet hogy úgy ki. b assza a szűrödet ha megszólalsz mint a sz. rt.

Válogat. Ennyi. Teljesen mindegy hogy ki kezdeményez.

2020. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ilyen primitív, semmitmondó kérdésre én nem válaszolnék semmit sem.
2020. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!