Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem visszataszító az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem visszataszító az, ha egy netes ismerkedős oldalon egy lánynak sok csak fiúbarátai vannak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ismerkednék, utána csak egy lennék a sok közül.

Csak fura, hogy csomó gyűjtögeti őket.


2018. júl. 29. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Igen, csak egy lennél a sok közül.

Miért fura hogy gyűjti őket? Több van akkor több szívesség is van, több önbizalom.

Ez a felhőztetés lényege.

2018. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Gimiben le lettem szarva. Egyetemen meg pont nem azzal a 12% lánnyal lettem jóban. Majd megmondom a szaktársaimnak, hogy ássák el magukat vagy öltözzenek nőnek, mert férjhez is akarok menni valamikor és csak zavarnak.


Ember, egy 10-es skálán mennyire kell ahhoz önbizalomhiányosnak lenni, hogy a barátait figyelgesd és hozzájuk méricskéld magad? Veled beszélget, veled törődik? Örülj. Ha meg "begyűjt", nem kell ám elfogadni a lehetőséget, van kis szád, hogy kinyitsd és megmondd, hogy kapcsolatért jöttél, a többi szarra nem vagy vevő.

2018. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak neked és a nyomi társaidnak számít ez! Ha csak barát zónába kerülsz egy lánynak az azt jelenti te alkalmatlan vagy másra.
2018. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!