Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rám ír egy nő ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám ír egy nő ismerkedős oldalon, mi lenne a jó válasz? :D

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés de csak most regisztráltam és nem vagyok túl jó netes ismerkedésbe.

Rám írt, hogy "szia mi a helyzet" erre milyen választ adjak, h folytatódjon a beszélgetés jó irányba?



2020. ápr. 10. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez így elég pörgős beszélgetés lesz, ha minden mondatot velünk is megvitatsz :)


(a randira majd elkísérlek, és ott meg ilyen zászlójelekkel súgok, hogy mikor, mit mondj!)

2020. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Szia,semmi,veled?
2020. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
"Semmi. Szevasz!"
2020. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Meséld el neki,hogy még az ágyban fekszel magányosan,de azért fel tudsz állni.Nem ugrana át egy kicsit?
2020. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Igaza van a kérdezőnek és jogos a kérdés, hogy lehet ilyen ritka ostoba kérdést feltenni egy társkeresőn egy vadidegennek? Erre én se tudnék hirtelen mit írni, pedig tudok beszélgetni. Szerintem ilyen nőért nem kár, inkább hagyd.
2020. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

#5: akkor hagyni kell az ostoba kérdést feltevőt a fenébe, és nem nyűglődni rajta.


Régen én is megpróbáltam a neten a "szia, mizu" típusú csajokkal beszélgetni, 99.99%-ból nem lett semmi, mert ő csak várta, hogy én jó gondolatolvasó módjára kitaláljam, hogy mi érdekli, és szórakoztassam.


Mamár ha ezzel kezd egy nő, akkor 2 percet kap, hogy valamit villantson is, vagy megyek tovább, és keresek olyat, akivel kommunikálni is lehet, nem csak unalmában várja, hogy szórakoztassam.

2020. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz vele beszélgetni akkor semmiképp se írd azt hogy semmi! Írj pár szót a napidról mit csináltál v mit tervezel csinálni. És kérdezz vissza.
2020. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
#6 Szóval a városi legenda ellenére kezdeményeznek a nők. Nahát, nahát. Ez igen.
2020. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#5: A pasik 90%-a csak egy szia mizu-t dob társkeresőn. Eddig mindenkinek az volt a baja, hogy a nők kezdeményeznek. Úgy látszik, hogy azért erőltesse meg jobban magát egy nő mint egy pasi...
2020. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, *nem kezdeményeznek
2020. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!