Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet az oldalon ismerkedős kérdést kiírni?

Figyelt kérdés
Nem régiben tértem vissza az oldalra, néhány hónapja zárult le egy 1,5 éves kapcsolatom, ami az oldalról indult el. Egy - egy ismerkedős kérdés hatására sok sok emberrel beszélhettem és ismerkedhettem meg. Teljesen értetlenül állok a dologgal szemben :) 22/F
2016. jan. 27. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:

mert "elvileg" ez az oldal segítség nyújtásra lett kitalálva.. ismerkedéshez van egy csomó más oldal.. és az ember nem olyat kérdéseket szeretne látni hogy: helló szia 25éves szűz vagyok, seggem akkora mint egy templom, csúnya vagyok de ismerkedni szeretnék.


bár szerintem már teljesen mindegy, rengeteg ember mást okol a saját hibái miatt és hülyeségeket válaszolnak a szerencsétlen kérdezőknek.

2016. jan. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert erre megvannak az adott oldalak. Tudud a hentes üzletbe sem lehet hajat vágatni
2016. jan. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha valakinek akkor is a hentesnél lesz a legjobb fizurája ? :) és nem a fodrásznál...
2016. jan. 27. 07:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ezen az oldalon millió egy kategória van... Nem húzhatsz olyan éles vonalat benne, mint egy hentes - fodrász hasonlat. Szerintem...
2016. jan. 27. 07:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem szabad.
2016. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ez nem konkrétan ismerkedő oldal!Az megint más,ha pl kiírsz egy kérdést valami témában és írnak privátban neked,vagy te írsz valakinek.Beszéltek a témával kapcsolatban és elindul a beszélgetés /ismerkedés.De annak sok értelme nincs,hogy leírja valaki a külsejét és várja a "kuncsaftokat" jelentkezőket ismerkedni.Vannak erre kitalált oldalak,tessék oda menni :)
2016. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az oldalnak nem az a fő profilja, és ha engednék, hirtelen dömping lenne, ami mellett a témába vágó más kérdések elvesznének.


(Természetesen előfordulhat, hogy pont itt talál egymásra két felhasználó, hallottam már sikersztorit, és vannak, akik kitartóan próbálkoznak privátban megkeresésekkel - gyakran alpári stílusban, nem is értem, miből gondolják, hogy ez másnak bejön és nem kapnak egyből tiltást a másik féltől, épp most tiltottam egy ilyen kölyköt.)

2016. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert az adminok velejéig romlott,gonosz ficsúrok...és ribik. :D
2016. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!