Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A neten egy ismerkedős oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A neten egy ismerkedős oldalon megismertem egy srácot. Ő viszont lefeküdte egy másik lánnyal elsőre. Na most mi legyen?

Figyelt kérdés

1 hete beszélgetünk neten és telefonon, de ilyen napi szinten... Nagyon szimpi a pasi és rohadtul bejön a stílusa. Ő 35 éves, én 23.

Ezéééért...úgy gondoltam alávetem egy teszten és csúnyán elbukott. Csináltam egy másik adatlapot, egy nagyon csinos lány képét tettem ki és írtam neki, hogy benne lenne-e egy laza szexkapcsolatban. Ő pedig válaszolt, hogy igen, érdekli. :( Sőt még azt is leírta (kérdésemre), hogy hány centi a farka....

Olyan csalódott vagyok! Főleg azért, mert én kifejtettem, hogy nekem nagyon fontos a hűség, az őszinteség és komoly kapcsolatot keresek.

Ti ezek után mit tennétek? Hagynátok a fenébe, vagy még nem?



2012. okt. 6. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
hagyd inkább.
2012. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te 1 hét telefonon és neten való beszélgetés után mit vártál? Hogy örök hűséget fogad, amikor még csak nem is találkoztatok?

Felejtsd el a tesztet, találkozz vele, ismerkedjetek személyesen is ne csal telefonon, és ha később is gyanús lesz a srác, akkor dobd a francba.

De hogy juthat eszedbe olyan embert tesztelni, akit nem is ismersz, ez nem 23 éves felnőtt nőre vall!

2012. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt még nem jártok, ezért nem kötelessége visszautasítani más nők közeledését. Másrészt könnyen lehet, hogy csak pár könnyű numerát keres fiatalabb lányokkal, akiknek egy időseb pasi ugye elég könnyen el tudja csavarni a fejét.
2012. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet...csak az a baj, hogy mindig bedőlök... :(
2012. okt. 6. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
mit vársz egy 35 évestől, és 12 évnyi korkülönbségtől???
2012. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Basszus,1 hete ismer valami homályos csajt,isten tudja lesz-e valami.De erre ráír egy bombázó,hogy szexelni szeretne..hagyja a biztos ajánlatot egy 1 hete ismert csajért? Birtoklási vágyad van de durván,és jellemre is visszataszító vagy
2012. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyád élvezte... :D
2012. okt. 6. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az "anyázós" stílus éppenséggel nem tartozik a pasik kedvencei közé! Talán ha egy kicsit bájosabb lennél, nem keresgélnének melletted más lányokat. De ez csak az én véleményem.
2012. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez csak válasz volt egy tajparaszt fröcsögésére. ;)

Tudok én szuper bájos is lenni! :)

Egyébként tegnap elmesélte, hogy bejelölte valami cicababa és felajánlkozott, de ő csak röhögött rajta, meg kíváncsi, hogy meddig megy el a kis anyaszomorító... :D :D

2012. okt. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!