Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú, akinek tetszettem, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A fiú, akinek tetszettem, aki nekem is tetszett, most egy másik barátnőmnél próbálkozik. Ezt hogyan kellene kezelnem?

Figyelt kérdés
Ne vegyek róla tudomást? Annyira szánalmasnak érzem magam, eddig úgy tettem, mintha nem érdekelne. Ráadásul nem tudom, mi történt, a barátnőim mutattak be neki, nem sokat beszéltünk, de az egyik barátnőmnek mondta, hogy teszem neki. Mikor újra találkoztunk, és az említett barátnőm elhozta egy másik barátnőjét, valahogy nem volt oké a dolog. A barátnőm elárulta, hogy a srác neki azt modnta, hogy ez a másik lány tetsuik neki. Röviden ennyi. Szerintetek mit csináljak, ha összejönnek, csak gratuláljak és mosolyogjak, vagy ne legyek olyan kis kedveskedő, szánalmas? Tudom, hogy emelt fővel kell viselni, de pontosan hogyan?
2012. okt. 5. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A kis rohadt szemétláda!
2012. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt kire érted? :D Amúgy senki nem az, inkább csak nekem kínos ez az egész...
2012. okt. 5. 21:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem mondtad, kire értetted. :D A lányra, vagy a fiúra? De tényleg, valószínűleg én nem tetszettem neki eléggé, akkor még jobb is, hogy nem hülyítenek. Csak tegyek majd úgy, mintha ez a dolog kettünk közt nem is le volna, vagy mutassam ki, hogy megbántott?
2012. okt. 5. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:

A fiú ra is mert kikezdett vele, és a lányra is mert tudta mia szitu!


Vesszen a férgese! de vigyázz sok nyomra kell odafigyelni miután megölted őket, tudod példának ott a helyszínelők, h mennyi mindenre oda kell figyelni.

2012. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem a srác felől közelíteném meg a dolgot, mindjárt kiderül, hogy miért! Nem tudom, hány évesek vagytok, ezért átültetem a saját helyzetemre, hogy megértsd, mit akarok mondani.


Nekem nem sok igazi barátom van, de akik azok, bennük 100%-ig megbízom, ezért vigyázok rájuk. Pasikon SOHA az életben nem fogunk összeveszni. Egyik barátnőmmel nagyon hasonló az ízlésünk (sajnos), többször volt már, hogy ugyanaz a srác nagyon tetszett mind a kettőnknek. Ilyenkor a legkisebb súrlódás nélkül, őszintén meg tudtuk beszélni, hogy mit gondolunk erről, vajon ki tetszik neki és ezek alapján vagy én, vagy ő, vagy mind a ketten hagytuk a srácot lógva.


ERGÓ: Nem tudom azt sem, hogy ez a te barátnőd mennyire igaz barát. Ha tényleg az és nem csak érdekbarátnő, vagy haver, akkor beszéld meg vele, mert ebben az esetben a barátság a fontosabb és nem ez a jött-ment idegen, aki minden virágra rászáll, mint a méhecske, aztán tovazümmög.


Ha meg nem fontos a lány barátsága, akkor esetleg hajts rá a srácra, de ebben az esetben számíts a konfliktusra.


És szánalmas ilyen esetben sosem te vagy! Hanem az a kis féreg, akinek minden nap másik csaj a kedvence. ;)


19/L

2012. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ez van.. a másik lány jobban tetszik neki. Próbáld meg mostmár túltenni magad rajta, találsz jobbat! :) ezért nemjó annyi barátnőt vinni, ha fiúval vagy.. énis mindig megszívtam az ilyen helyzeteket.. :S
2012. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Első, köszi, de nem hiszem, hogy így elfajulnak a dolgok :D De jó fej lehetsz, kösz a választ! :D


Utolsó! Neked is köszönöm, hogy írtál, mindenben igazad van. De lehet picit értelmetlenül fogalmaztam, a lány, aki most a fiúnak tetszik, a BARÁTNŐM BARÁTNŐJE, nem az enyém, én akkor találkoztam vele először.

2012. okt. 5. 21:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem az utolsónak, hanem a 19/L vlaszolónak írtam az előbbit. :) Igen, próbálom túltenni magam rajtuk, de csináljak úgy, mintha nem is érdekelne, vagy egyáltalán ne legyek kedves velük (gyerekes tudom, de szívem szerint ezt tenném). Ja, és nem én akartam bemutatni őt, a barátnőm mutatta be, ő se tudta, hogy ez lesz.
2012. okt. 5. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. igen értettem mit mondtál, nálam is így szokott lenni, hogy barátnőm hoz barátnőket, aztán már is az esélyem a felére csökken.. :/
2012. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:(
2012. okt. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!