Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvessem a srácnak a személye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvessem a srácnak a személyes randi lehetőségét akit megismertem közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Jól elbeszélgetünk és elég erős érdeklődést tanúsít irántam. 3x beszéltünk eddig, de a harmadik rövid volt mert munkahelyi megbeszélés volt és idő nem volt rá. Ha mondja nekem a pozitív, szép dolgokat, felvethetem, hogy szerintem akkor találkozzunk személyesen, és így minden kiderül. És láthatom jobban, mennyire korrekt és valós amiket mond és nem hülyít. Mellesleg egy marha rossz házasságban él, csak azért nem lépett ki, mert egyedül nem akar maradni, csak ha van valakiért- mondja ő.

#randevú #közösségi oldalról
2012. okt. 3. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
vesd kit érdekel
2012. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az egy dolog h ő mit mond a házasságáról...de kérdezd meg a feleségét ő is így látja-e. Sztem ne tedd tönkre az életét..
2012. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt tudnod kell,hogy élõben is lehet jól megtudja játszani magát,és nemutolsósorban a férfiak nem mind sokmindenre képesek a szexért,tudnak várni,játszani,igérni,taktikázni.Pont mint a nõk is.Egy randi nem elég,hogy megismerd milyen is valójában.
2012. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
naná, h nem elég1 randi. de most én is pont abban a fázisban vagyok, h érzelem nélkuli kapcsoaltba is belemennék nekem a szex kell 1.sorban. most válok. Viszont ez a fickó bevallása szerint szerelemre vágyik. Egy esélyt megér, nem? ugy ertem, h en is kezdeményezhetek, mint nő?
2012. okt. 3. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy marha rossz házasságban él, csak azért nem lépett ki, mert egyedül nem akar maradni, csak ha van valakiért"


Egyelőre még kapcsolatban van. Már ezért érdemes lenne inkább hanyagolni.

Másrészt saját bevallása szerint nem mer egyedül maradni, kapcsolatfüggő, csak akkor engedi el az ágat, ha biztosan kapaszkodik a másikba.


Ez így külön-külön sem biztató.


Összeadva viszont annyit jelent, hogy:

Vagy sose fog kilépni a házasságából, csak hülyíteni fog téged és pazarolni az idődet.

Vagy kilép, összejöttök és az első problémánál keresi az újabb ágat, amibe kapaszkodhat.


Első verzióra tippelek.


Ha akarsz, találkozz vele. Én nem foglalkoznék vele, de ez én vagyok.

2012. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz a pasival, mert nem tiszta a szitu. Házas emberről van szó, aki nem akar és, ha eddig nem vált el valszeg nem is fog elválni a feleségétől. Szal ne dőlj be neki, hülyíti a burád, tiszta sor. Szeretetq.rva meg ne legyél, hogy azt mondják szép vagy, és már ugrassz is...
2012. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én elsőre arra gondoltam, hogy még beszélgethettek, de előbb-utóbb mindenképp felvetheted. Viszont tudnod kell, hogy ez a "rossz házasságban élünk, már nem is vagyunk együtt" szöveg gyakori... Mégis a találkákkal tisztábban láthatsz, ha csak nem akkora nagy színész. Pl következtethetsz majd a találkozók időpontjairól is arra, hogy tényleg annyira szét vannak, vagy az érdeke kívánta, hogy ezt mondja...
2012. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
felvetheted, mert manapság már a nő is simán kezdeményezhet, de viszont előtte gondold végig, hogy megérné-e ha esetleg beleszeretnél és ő mégsem válna el
2012. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha szex is elég akkor nem mindegy hogy házas-e vagy nem? xd
2012. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!