Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi kicsit kövérebb az átlagnál az már kizáró ok lehet?

Figyelt kérdés
Pl. 185 cm 82 kg

2012. okt. 2. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
185 cm-hez 82 kg mióta kövér?
2012. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én 86 kg+190 cm és van b.nőm :P


Hajrá!

2012. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ott van, hogy "kicsit" :)

sajnos sem időm sem lehetőségem nem nagyon van különösebb edzés/testmozgásra, és sajnos meglátszik, főleg vékonyabb ruhában, hogy a pocaknál van azért egy pár kg felesleg


ezért lennék rá kíváncsi, hogy ez lányoknál mennyire "gáz"

2012. okt. 2. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez közelébe sincs a kövérnek. Teljesen ideális testsúly a fiúknál ehhez a magassághoz.


Az én párom is kb. ilyen magas és közel 100kg. Kis sörpocakos, de nekem épp így tökéletes. :) Ha ez megfelelő válasz a kérdésedre, akkor örülök. :)

2012. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Páromnak több a súlya, és alacsonyabb, mint te, és mégis ő a tökéletes számomra! (:

Bár akinek csak a külső számít, a belső semmit, annak persze kizáró ok, de az ilyenekkel pont nem kell foglalkozni. (:

2012. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nekem pont az ilyen tetszik 21L
2012. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én csak azt tartom kizáró oknak, ha a srác nem tesz a túlsúlya ellen. Ha sportolsz közben, akkor semmi gond, de ha le se sz.arod, vagy még büszke is vagy rá... akkor nekem az már kizáró ok.
2012. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem a hulyeseg kizaro. En 186hoz voltam 80 es 110 kilo is. Mindket esetben volt csajom. Na akkor most szamold ki a korrelaciot...
2012. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.:) Én pl. szeretem a macis testalkatú fiúkat.:) Annyira aranyosak.:) Nincs gondom a vékonyakkal sem amíg nem 170cm/46kg-osak.:) Az a lényeg hogy egyenletesen legyen eloszlatva a fölösleg. Nem kizáró ok, legalább meg tudom rendesen ölelni, és erősebb is, és érezhetem magam nőnek mellette a külsőm miatt. (ő vastagabb én vékonyabb) :)
2012. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!