Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek írjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés

Múlt héten egy szórakozóhelyen találkoztam egy fiúval, beszélgettünk, táncoltunk.Még másnap bejelölt facebookon, ám azóta nem történt semmi. Nekem nagyon tetszik ez a fiú és úgy tűnt, hogy én is tetszem neki, akkor mégis miért nem ír?

Szerintetek lépjek én?



2012. okt. 3. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szabad komolyan venni a netes beszélgetéseket, és soha nem szabad azon rágódni, hogy miért nem ír, vagy hogy most jó-e, ha írsz, vagy vajon nincs fenn, vagy csak rejtve van stb, mert ezek a dolgok eleve megölik azt, amire az ilyen könnyed beszélgetés való: azt, hogy felületesen megismerd a másikat, megtaláljátok a közös nevezőt és csak simán kellemesen érezzétek magatokat. Ha van mit írnod neki és szeretnél beszélgetni vele, akkor írj, és ne várj rá.


Ezt komolyan mondom (írom), elég sokat dumáltam így neten és mindig rosszul jöttem ki, amikor így tervezgettem vagy komolyan vettem a dolgokat. Felesleges.

2012. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. okt. 3. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek a dragalatos fiuk it tetszel neki meg ugy aztan 3-4 napig leszar oszt minden el van intezve nem mondhatod meg mert akk neki all feljebb nekem mar elegem van az osszesbol!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na látom, nem csak nekem ismerős a helyzet :(
2012. okt. 4. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
jaaj neem nyugoi :D az elso voltam vagyis a masodik :D
2012. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!