Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy pasinak facen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy pasinak facen, hogy éreztessem vele azt, hogy ő is tetszik nekem? Amivel kifejezem neki, hogy nyugodtan közeledhet jobban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
akarom a tested baby.. :-)
2012. szept. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ismered ezt s pasit ? Az egyik barátod ?
2012. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már háromszor találkoztunk,és ő szerinetm azt jelzi hogy tetszek neki,csak szeretnék írni neki valamit,ami nem nyomulós,de rájön belőle hogy ő is tetszik nekem..
2012. szept. 30. 08:49
 4/9 anonim ***** válasza:
A "fészen" semmit! Én utálom,ha ott nyomul valaki,azokat a csajokat rendszerint le szoktam pattintani. Mert minél nagyobb az arcod a face-n annál kisebb arc vagy valójában. Inkább beszéljetek meg egy találkozót. A testbeszéd a legfontosabb egy kapcsolat kezdetén. Nem az üres fecsegés egy közösségi oldalon,abból mégis hogy alakulna ki vonzalom? Max barátság,de szerelem biztos nem...!
2012. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"szia, van kedved találkozni? <3"

Nem facebookon kell ilyeneket megbeszélni, hanem élőben!

2012. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyet értek az előző válasszal, sokkal jobb, ha megbeszélitek, de nem faceen ;)
2012. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem...akkor én is mondhatom neki,hogy szeretnék vele találkozni??
2012. szept. 30. 08:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnád?
2012. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Te is tetszel nekem, nyugodtan közeledhetsz jobban."
2012. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!