Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja azt egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Miért mondja azt egy férfi, hogy a nők csak követelőzni tudnak?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolat elején is ki kell mutatni a másik iránt érzett szeretet, nem? Pl alap, hogyha szeretem, akkor a kedvében járok, első randin a férfi fizet, a többin meg már felváltva, meg alapvetően nézem, hogy a másiknak mi a jó és jó esetben a másik is ilyenkor ugyanezt teszi, ha meg nem, akkor véget lehet vetni a kapcsolatnak.
2020. ápr. 10. 08:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
76%
Viccesen szánalmas ez az insta modelles kamu önigazolás. Blöe.
2020. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
3%

"És ezért nem jó az átlagolás, mert nem a valóságot tükrözi."


De igen, a valóságot tükrözi, kimutatja az átlagot. Igen, az az átlag, mert ebbe az átlagba az összes gazdag művezető, mérnök, multicég fejes, pénzügyi kisfőnök beleszámít, akik felhúzzák az átlagot a rohadt nagy fizetésükkel. Ezért olyan magas az átlag.


Inkább ti vagytok butusok, ha azt hiszitek, hogy átlag egy átverés, mert ti nem annyit kerestek...


Felfogtam, hogy azért hoztad fel, hogy ne általánosítsunk, de ezzel két baj van: az egyiket már elmondtam, a példád a pénzügyi átlagról nagyon mellément. A másik meg hogy igenis általánosítok, mivel a saját és sok mások tapasztalatai alapján igenis ez az átlag a nők között.


De hát mit is várok egy olyan embertől, aki a Churchill-t Churchillre-ként írja le.

2020. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
84%

Marhára nem hinném, hogy ez lenne az átlag nők között, aki már az elején beszólogat, hogy kinek milyen kocsi kéne, és hogyan keressen többet, miközben ő semmit nem tesz le az asztalra. Elég sok embert ismerek, de ilyet egyet sem, csak úgy vannak, mint valami legenda. :D Biztos van ilyen, de az is biztos, hogy nem ez az átlag. Pedig nekem nincsen pozitív emberképem.


Mivel a példákban azok a nők minimálbért kerestek, semmire nem volt esélyük, én most innen fognám meg a kérdést. Pont, hogy nem közepes nőt kellene keresni, hanem afelettit. Olyat, aki maga is sikeres, tudja magának biztosítani, amit szeretne, egyenrangú, nincs benne konzervatív hozzáállás, hogy "a férfi dolga".

Én is ilyen vagyok pl., és soha nem ugattam semmi olyat a páromnak, amit itt írtok.

2020. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
61%

Oké, akkor van egy csaj. Ismerkedik. Életében volt eddig 3 pasi, 2 megcsalta, egy a jelenlegivel meg együtt van. Benne van a félsz, hogy vajon ő is megfogja őt csalni? Akkor az ő szemszögéből nézve minden pasi megcsalja a párját? Hisz, átlag szerint akkor a pasik megcsalják a párjukat.

Apád megcsalja anyukádat? Te képes lennél megcsalni a párodat?


Nos, igaz az átlagszámítás? (Churchill nevét tévesen írtam az előbb, mert egy cikkből másoltam ki és figyelmetlenségemből nem töröltem ki a ragot.)


Sajnálom, hogy még mindig nem érted, hogy semmi értelme az átlagolásnak.


Ez van, én befejeztem a veled való kommunikációt, mert beleütköztem a falba, a levegőbe pedig nem szeretek beszélni. Egy kommunikáció csak két, vagy több azonos szinten lévő egyének között működik igazán. Nem vagyunk egy szinten. Te alattam van értelmileg jócskán.

Élj abban a hiszemben, hogy minden nő egy k..rva sz.rdarab. Hidd azt, nyugodtan. A te életed, a te hitrendszered. De remélem, hogy ezektől a k..rváktól, majd nem akarsz gyereket, és remélem kapcsolatot hosszú távra se akarsz, mert minek? Ők méltók lennének hozzád? :O Hozzá, őfelségéhez? Saját magadnak mondasz majd ellent, ha a mostani felfogásoddal elkezdel ismerkedni. És tudod miért? Mert akkor rá fogsz jönni, hogy valóban nem minden nő rossz, ahogy hitted és akkor csorba fog esni az egódon és be kell majd látnod a tévedésedet. Azt pedig te, sose fogod megtenni.

2020. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
20%

"Biztos van ilyen, de az is biztos, hogy nem ez az átlag."


Azt hiszed, hogy nem ez az átlag, mert te magadból indulsz ki és nem ilyen vagy.


Ugyanaz mint aki azt hiszi, hogy nem a pénzügyi átlag a pénzügyi átlag, mert ő nem annyit keres.


Így remélem végre érthető.


"Pont, hogy nem közepes nőt kellene keresni, hanem afelettit."


Egyetértek. De az nektek miért olyan hihetetlen dolog, hogy ilyet nem olyan könnyű találni, mint ti hiszitek? Meg hogy sokat lefoglaltak már?


Idézném magam: "Amúgy meg pont ti szoktatok azzal jönni, hogy egy nőnek nehéz normális párkapcsolatot találni, mert sokan csak dugni akarnak, stb... Szerinted ez fordítva nem igaz? De az. Csak egy férfinak nem azt nehéz kiválogatni, hogy melyik nő akar csak dugni, hanem azt, hogy melyik nő csak egy pióca (és még egyszer hangsúlyoznám, ez nem kinézet függő)."

2020. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
31%

#24: Elutasítom, hogy így beszélj velem. Pont hogy én vagyok az, aki mondhat bármit, az süket fülekre talál. Nem találsz fogást, ezért az egyetlen dolog amivel még visszatudsz vágni, az az óvodás szintű "hülyébb vagy mint én" beszólásaid.


Elárulom egy vita lényege pont ez. Két a világról alkotott különböző nézet ütköztetése. Csak azért, mert nem tudod meggyőzni a másikat az igazadról, még nem jelenti azt, hogy nem fogta fel mit akarsz mondani. Csak nem ért egyet, ennyi. És pont az ilyen viták a legjobbak, de te valamiért bezabosodsz miatta.


Igenis be fogom látni, hogy vannak normális nők, ha találok. Addig meg marad a negatív világnézet, bocs.

2020. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
14%
Lehet itt vitázni átlagoláson. Én azt mondom, hogy azok az emberek, akik 25 év felettiek és nem képesek komoly párkapcsolat kialakítására, azok a legtöbb esetben valamilyen fogyatékkal rendelkeznek. Ugye, 49%-os?
2020. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
16%
Én havi nettó 410et keresek, de itt ahol élek nagyon jó fizetésnek számít.
2020. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
25%

#27: Kösz, hogy bizonyítottad amit az előbb írtam: Nem találsz fogást, ezért az egyetlen dolog amivel még visszatudsz vágni, az az óvodás szintű "hülyébb vagy mint én" beszólásaid.


Mindegy, az itteni passzív-agresszív feminista szókiforgatóknak mondhat az ember bármit. Szánalmas amit "vita" néven csináltok.

2020. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
42%
Te gyűlölködsz itt. Meg is van az eredménye, hogy senkid sincs. És az is kamu, hogy te pont 410-et keresel.
2020. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!