Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott férfi esetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott férfi esetében honnan lehet tudni, hogy szimpatikusnak tart, vagy csak udvarias?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki már elég régóta szimpatikus nekem. A kapcsolatunk mentori jellegű, leginkább csak akkor szoktunk beszélni, ha tanácsot kérek tőle valamilyen szakmai probléma kapcsán.


Azt tudom róla, hogy eléggé csendes, visszahúzódó. Más kollégáival is csak annyit beszél, amennyit muszáj, egyébként pedig elvan magának.


Amikor csak szakmai kérdéssel keresem meg, már akkor is mindig attól félek, hogy biztos csak udvariasságból ír vissza, egyébként pedig a háta közepére se kíván engem. Pedig amúgy nagyon kedves, mindig igyekszik segíteni, még akkor is, ha az adott problémával nem is őt kéne elsősorban megkeresnem. Korábban amikor említettem neki, hogy remélem nem zavarom ezekkel, akkor csak annyit mondott rá, hogy nyugodtan keressem őt bármikor, bármivel. De ez eléggé olyan, hogy simán mondhatja csak udvariasságból is. Illetve ha én nem keresem, akkor ő sose ír rám magától, és ez is csak erősíti bennem ezeket az aggályokat.


Viszont amikor beszélgetünk, akkor mindig nagyon barátságos, gyakran sikerül megnevettetnem, de nem tudnék semmi olyasmit mondani, amire ne tudnám ráfogni azt, hogy biztos csak kedvességből teszi.


Mi alapján tudnám eldönteni, hogy tényleg szívesen beszél velem, vagy csak udvariasságból válaszolgat?


22/L


2020. ápr. 9. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet tudni.
2020. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez az a fazon, akivel az égvilágon semmit sem tudsz kezdeni.

Tipikus reménytelen eset pali.

2020. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Először is én arra gondolnék, van valakije. Még ha te erről nem is tudsz, simán lehet lazább vagy komolyabb nő az életében, ezáltal más csajokkal csak úgy foglalkozik, mint az úgymond mentoruk. Aztán, ha az alaptermészete ilyen, akkor szinte mindenkivel ilyen lehet. Kedves, mert egyszerűen nem tud bunkó, elutasító módon viselkedni. Harmadszor, simán lehet, csak segíteni akar neked, hiszen kedvel.

Egyik esetben sem látom azt a bizonyos jelet, hiába keresem. Szóval ha csak nem ejtett már meg feléd pajzánabb poént, nem szívta a véredet, vagy nem flörtölt akár írásban, én ebbe nem látnék bele többet.

Nekem is van egyébként olyan férfi az életemben, aki úgymond barát, támogat, inspirál... és ennyi. Akinek kellesz, az lépni fog, ez biztos!

2020. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Engedd el. Hidd el, nem akarsz te egy ilyen pasival összejönni, abszolút semmit nem lehet vele kezdeni.
2020. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

látszik hogy csak tipikus "nők" írtak eddig ide, akik szerint át kell nézni minden zárkózottabb férfin, félni kell tőlük mert ők biztos gonoszak vagy tudomisén.

A kérdezőnek megjegyezném hogy puhatolózni, informálódni kell finoman az illetőről, és ha kiderül róla hogy egyedülálló akkor nagyon is van értelme egy óvatos női közeledésnek, amire a férfi vagy lép vagy nem. De amíg ő mint mentor beszél veled nem flörtölhetne igazából, legalábbis nem volna etikus, azért kell neked egyértelműbben közeledni, flörtölni vele ha azt szeretnéd hogy ezt az etikát félretegye.

De csak akkor ha nincs párja/felesége, mert akkor felejtős

2020. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék lemondani róla önmagában csak azért, mert zárkózott. Főleg, hogy én is ilyen természetű vagyok, szóval milyen jogon ítélném el emiatt? :)


Sajnos azt nem tudom, hogy van-e valakije, eddig semmi erre utaló dologról nem beszéltünk. Nyilván, ha kiderül, hogy van, akkor tényleg felejtős az egész.

2020. ápr. 9. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a tipusu emeber akinel siman rakerdezhetsz, h szeretne e veled randizni (meginni vmit), ha nem is szeretne biztos kedvesen fog vissza utasitani es szamithatsz a diszkreciojara is.
2020. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk elég megnyugtató. :)
2020. ápr. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!