Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja azt egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Miért mondja azt egy férfi, hogy a nők csak követelőzni tudnak?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolat elején is ki kell mutatni a másik iránt érzett szeretet, nem? Pl alap, hogyha szeretem, akkor a kedvében járok, első randin a férfi fizet, a többin meg már felváltva, meg alapvetően nézem, hogy a másiknak mi a jó és jó esetben a másik is ilyenkor ugyanezt teszi, ha meg nem, akkor véget lehet vetni a kapcsolatnak.
2020. ápr. 10. 08:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
20%

"a normális nőket eddig elkerülte, aki csak ilyet tapasztalt"


Megkérdezném akkor tőled, mert erre itt még senki nem tudott válaszolni: hol vannak a normális nők, akkor? Vagy ez már örök legenda marad?


Amúgy meg pont ti szoktatok azzal jönni, hogy egy nőnek nehéz normális párkapcsolatot találni, mert sokan csak dugni akarnak, stb... Szerinted ez fordítva nem igaz? De az. Csak egy férfinak nem azt nehéz kiválogatni, hogy melyik nő akar csak dugni, hanem azt, hogy melyik nő csak egy pióca (és még egyszer hangsúlyoznám, ez nem kinézet függő).

2020. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
79%

#11

"hol vannak a normális nők, akkor"


Én pl. normális nő vagyok. Nem iszom alkoholt, nem cigizem, nem drogozom, van munkahelyem, egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok (ezeket a páromtól is elvárom), párommal közösen van lakásunk.

Fontos számomra a testi-lelki béke, harmónia, hűség, tisztelet, segítőkészség, elfogadás, a természet szeretete.

Ne legyen egy kapcsolatban önzés, egózás, agresszivitás.

Párom is hasonló nézeteket vall.


"Az, hogy elmondom a nőkről szerzett tapasztalataimat nem gyűlölet."

De, gyűlölet, mert nem léptél túl ezen. Azt hiszed, hogy minden nő rossz? Anyád talán rossz és gonosz? Ha nem, akkor milyen jogon mered minden egyes korodbeli nőről ezt feltételezni?

Akkor az a nő, aki sokat csalódott egyes férfiakban, akkor most jelentse ki, hogy milyen férfi egy görény paraszt? Tévedés. Mind a két nemben vannak hulladékok, ez tény, de nem mindenki olyan.


Akkor azt is elhiszed, hogy a magyar ember átlagfizetése br. 375 200 forint? Ha nem, akkor miért hiszed azt, hogy minden nő rossz?

Téves a világról alkotott képed és addig fogsz rosszat tapasztalni, míg ezt akarod, ezt vonzod be, nem lépsz túl a múlt sérelmein.

2020. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
23%

"Én pl. normális nő vagyok."

Igen, és foglalt. Sokra megyek vele. Az ilyeneket hamar elkapkodták, ne hidd, hogy olyan könnyű találni.


"De, gyűlölet, mert nem léptél túl ezen. Azt hiszed, hogy minden nő rossz?"

Nem gyűlölködöm, csak leírom kérdezőknek-válaszolóknak egyaránt. Tanító jelleggel. Amúgy elég itt is sok pasik által feltett kérdést megnézni, egyből jön a "ne ríjál te szánalmas incel hanem szedd össze magad". A férfiak ennyi támogatást kapnak, nem többet: [link]


"Anyád talán rossz és gonosz?"

Nem mindig, de neki is megvannak a pillanatai. Az ő párválasztásával se feltétlenül értek egyet, természetesen ettől függetlenül szeretem a szüleim, de látom a hibákat.


"Akkor az a nő, aki sokat csalódott egyes férfiakban, akkor most jelentse ki, hogy milyen férfi egy görény paraszt?"

Amúgy is ezt csinálják.


"Akkor azt is elhiszed, hogy a magyar ember átlagfizetése br. 375 200 forint? Ha nem, akkor miért hiszed azt, hogy minden nő rossz?"

Hogy függ össze a kettő?

2020. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy függ össze a kettő?"


Úgy függ össze, ha általánosságban azt hiszed, hogy minden nő rossz, akkor általánosságban az is elhiszed, hogy ennyit keres egy magyar ember, mert annyira imádod az általánosítást! Általánosan ki mersz valamit állítani, ami nem is igaz!

2020. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
24%
#14: De hát az érvelésednek semmi értelme, mert tényleg ennyi az átlagkereset. [link]
2020. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
77%

#15


És komolyan, el is hiszed ezt? TE ennyit keresel? A szomszédod és az összes családtagod is ennyit keres?


“Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok” –Churchillre


Nem baj, elnézem neked, hogy nem esik le neked, amit írtam, mert nem vagy azon a szinten.

2020. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
19%

#16: Lol... Te tudod egyáltalán, hogy hogyan számolnak átlagot? Nem keresek ennyit, és a szomszédom se, de nem is az én és a szomszédom keresetének átlagát számolják ki. Jézusom gyere le...


Nem baj, elnézem neked, hogy nem tudsz átlagot számolni, mert nem vagy azon a szinten.

2020. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
81%

#17

Ismerem a százalékszámítást, de itt nem ezen van a hangsúly!

De látom, nem érted, nem baj.


A lényeg, hogy NEM ÁLTALÁNOSÍTUNK!

2020. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
69%

Ui.: jav: átlag számítást ismerem


És ezért nem jó az átlagolás, mert nem a valóságot tükrözi.

2020. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
79%
49%-os, te tényleg nagyon butus vagy. Ne is csodálkozz, hogy nincs párod.
2020. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!