Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális dolgod ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolgod ha még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz így élni, mert sokszor eszembe jut hogy nekem nem volt még főleg ha korombelieket látok párban. 22 éves vagyok.
2020. ápr. 8. 22:33
1 2
 11/13 Rockarc ***** válasza:
73%

Szerintem kinosabb kiirni errol egy kerdest, ha sulyozni kene. Ebbol kiindulva lesz ez meg rosszabb is.


Amugy meg csak ugy nem "lesz" baratnod. Mit tettel eddig, hogy igy alakult? Min kene valtoztatni a jovoben, hogy mas eredmeny legyen? Ezek lennenek az igazi kerdesek, de ugy latszik eddig meg nem jutottal el 22 eves korodra sem. Masok pedig mar az altalanos iskola vege fele mar ezen agyalnak. Megrekedtel valahol 15 eves korod szintjen a szemelyisegfejlodesben es nem olyannak tunsz, mint aki egy bakugrassal behozza a lemaradast.


De tenyleg erre a kerdesre milyen valaszt varsz? Mert egy jo nagy adag sirjatok velem, hogy milyen szerencsetlen vagyok, azon kivul semmi mas nincs benne. Ferfiatlan picsogas, szanalom. Ez nem/sem az a hely, ahol megertesre talalsz.


44F

2020. ápr. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Amíg az instamodell csajokat tízperötös bányarémnek látjátok ne várjatok semmi jóra."

Igen, így van. Ezeket a műtpitsákat undormány szörnyeknek létom leginkább, műanyag az összes, semmi természetes, semmi VALÓDI szépség nincs bennük. Ellenben a "szomszéd arnyos, szolid lány" típusú csajokat annál vonzóbbnak és szebbnek látom.

Lehet én működöm furcsán, de a magamutogatás, pózolás és a kivagyiság sose jött be.

Szóval maradok az "egyszerű" lányoknál...


A kérdésre válaszolva: normális. Ezt a típusú kérdést nem értem miért kell feltenni naponta többször is. Most nem azt mondom, hogy te teszed fel az összeset kérdező, de tényleg minden nap legalább egy ilyen jelleggű kérdés van ezen az oldalon.

Szóval normális dolog. Mivel senkinek semmi köze nicns hozzá, ettől nem leszel se kevesebb, se több, nem leszel értéktelenebb.

Majd összejön ha szerencséd van és/vagy ha teszel érte.

2020. ápr. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha csúnya az arcod, vagy alacsony vagy, akkor teljesen normális. Átlag alatti külsővel sajnos esélytelen vagy minden lánynál. Max akkor változhat a dolog, ha gazdag leszel.
2020. ápr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!