Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális dolgod ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolgod ha még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz így élni, mert sokszor eszembe jut hogy nekem nem volt még főleg ha korombelieket látok párban. 22 éves vagyok.
2020. ápr. 8. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Majd hozzászoksz. Eleinte rossz, de előbb utóbb ezt is megszokja az ember. Nekem se volt soha senkim, de nem is lesz.

21F

2020. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Miért álltok ilyen negatívan hozzá?
2020. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen normális.

Nekem tavaly június óta van komoly kapcsolatom. Ez nem verseny, nem az a lényeg, hogy kinek lesz először, hanem, hogy kinek lesz tartós nem csak időtartamilag, de érzelmileg is.

Egyébként miért álltok hozzá ilyen negatívan? Miért ne lehetne barátnőtök?

Annyi különböző stílusú, életvitelű és személyiségű srácot ismerek, akik párkapcsolatban vannak, hogy elképesztő ostobaságnak tartom, ha valaki már huszonévesen temeti a dolgot.

Nyilván nem látom férfi oldalról, de szerintem annyi a kulcs, hogy legyél olyan ember (ez mondjuk lányokra is igaz), akivel te magad is randiznál és ne görcsölj rá.

22/L

2020. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

priviben megadom a számlaszámot, amire a "GYK-s, nőtlen fazonok klub" tagdíját lehet utalni.

jóisten gyere le...-.-

2020. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
#4 kajak van ilyen klub? :O
2020. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

én vagyok a fenntartója 😁 ez amolyan piaci rés, amit muszáj volt kihasználni 😁

4 voltam

2020. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 szeretnék tag lenni! 😊
2020. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
még visszatérünk rá ;)
2020. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Amíg az instamodell csajokat tízperötös bányarémnek látjátok ne várjatok semmi jóra.
2020. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 mégis hol láttál te ilyet? Megint ferdítesz.
2020. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!