Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Volt már olyan hogy nemet mondtatok egy rendes-jólelkű férfinak, csupán azért nem volt benne a top 5-ben? Külsőre értem. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, mire utal pontosan a top 5, de olyan volt, hogy visszautasítottam srácokat azért, mert nem éreztem irántuk semmit és a külsejük se fogott meg.
2020. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Azok a férfiak, akik hangoztatják, hogy rendes-jó lelkűek, na azok messze nem azok.
2020. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nézz körül az utcán. A nők igen kicsi hányadának top 5-os a párja, akármit is jelentsen.
2020. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem egyszer volt rá példa.

24 N

2020. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
44% az előbb még férfi voltál...nem unjátok még, hogy nőnek adjátok ki magatokat, hogy alátámasszátok a beteges elképzeléseiteket?
2020. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

off, idézek egy választ


Soha nem fogják lejjebb adni az igényeiket. És ha nem sikerül megfogniuk egy herceget a fehér mercivel, akkor meg jönnek azzal, hogy "jobb egyedül, mint egy rossz kapszolatban". Ergo:"jobb egyedül, mint normál átlag férfival".


A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.


Rendszeresen csinálja ezt itt pár negyvenvalamennyi százalékos. Nőként válaszolnak. És ők a rendes férfiak. Szerintük.

2020. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5 hermafrodita vagyok héjj!
2020. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen, volt. Ha csak azt tudja felmutatni hogy rendes az még édes kevés.
2020. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem a külseje miatt, hanem mert egy bátortalan, piszmogós, fantáziátlan balfsz volt, akit előbb dugok meg én, mint fordítva. Lehet valaki akármilyen rendeskedves, ha arra nem képes, hogy magától kitalálja, hova visz randira vagy hogy levegye a jeleket és megcsókoljon anélkül, hogy alá kellene másznom. Nem szeretem azokat a "férfiakat", akiknek mindent a szájába kell adni, annyira semmilyenek és beszariak. Rühellem, mikor valaki a nagy megfelelésben tőlem várja, hogy szabjam személyre és döntsek meg cselekedjek helyette.


Ez az alapvető emberi értékekkel pedálozó srácok igazi rákfenéje.

2020. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Definiáld már nekem a "top 5'-öt. Az hogy kinek mi jön be, teljesen szubjektív, hiába dumáltok itt. Ami az egyiknek ronda vagy átlagos, lehet a másiknak a Nr1. Egyébként én mindenkit visszautasítok, mert férjem van. Ő nem egy George Clooney fénykorában, de nekem bejön és ez a lényeg.
2020. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!