Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alfaözvegy csajok nem térnek jobb belátásra sose?

Figyelt kérdés
Ők azok akiket egyszr le fektetett egy alfahim szórakozásból vagy csak hódításból. Aztán ezek a csajok megvannak győződve hogy nekik JÁR az alfahim pasi párkapcsolatba meg házzasságra is, mert hát egyszer lefekhettek egy ilyen kigyúrt fuxos alakkal. Őket nem lehet valahogy rá vezetni h csak egyszer kellettek kalandból és az alfahimekre várás helyett érdemesebb lenne egy rendes jófiút keresniük? Mert különben egyedül fognak maradni 40 évesen is?
2020. ápr. 8. 11:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
48%

"Milyen férfit képzelsz el magad mellé, akivel mondjuk már boldog lennél, és nem csak szájhúzogatós kompromisszum lenne az egész?"

Már itt totális bukta az egész gondolatmenet.

Lehet, hogy nálad és a 10/10-es kategória szerelmednél ez így működik. Nálunk meg úgy, hogy képzeleghetünk magunknak nem szájhúzogatós kompromisszumot, csak épp nem jut.

Olvasd már vissza azt a #19-edet... Külsőre vonzó (számodra is, meg egyébként is legalább olyan vonzó, mint a modellkedő ex ugye), belsőre szintén top kategória, és még össze is illetek. Nos, ez így persze, hogy nem szájhúzogatós kompromisszum, és ilyen kellene minden nőnek meg férfinak. Neked ehhez annyit kellett tenned, hogy nem adtad alább, nem osztogattál esélyt azoknak, akik nem hozták ezt a szintet. És lám, lett olyan, aki hozta. A magadfajtánál ez így működik. A magunkfajtánál meg úgy, hogy vagy soha nem lesz senkink, és szépen leéljük az életünket egyedül, vagy beletörődünk, hogy olyan jutott, akihez vagy nem vonzódunk, vagy belsőre nem annyira nyerő, vagy nem illünk össze. Még rosszabb esetben nem "vagy", hanem "és" kapcsolat van ezek között.

2020. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Rosszindulatú szófosás helyett leírhatnád, hogy milyen férfi az, akire nem húznád a szádat. Mindenkinél így működik, mert tökéletes az nem lesz, ezt én sem állítottam. Arra pedig süket vagy, hogy abban mennyi munka van, hogy működjön a kapcsolatunk.

Szóval, a kérdés áll.

2020. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Csakhogy hiába áll. Nyilván ugyanúgy tudom leírni, ahogy te is és mindenki: külsőre/szexuálisan vonzó, személyiségét, életmódját, értékrendjét tekintve hozzám illő. Ezeken belül hadd ne kelljen mindent a legapróbb kis paraméterig tételesen felsorolni. Nem is lehet egyébként, ez nem így működik, hogy írok egy hosszú listát, ha minden/elég sok pont teljesül, akkor jó, öröm-boldogság, ha nem, akkor abból már tuti nem lesz semmi.

A jó kapcsolat működ(tet)ésébe fektetett munka már egy következő téma. Odáig el kell jutni. De ha nem jut senki, akkor el sem jutsz. Ha pedig meg kell alkudnod, akkor előáll az a helyzet, hogy sz.rból akkor sem fogsz tudni várat építeni, ha beleszakadsz a melóba.

2020. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
#31. Ez a nő még válogat, amig időben van. Utána magányosan fog megfekkenni, mert addig válogat a korsó a kútra... Te most nem válogatsz férfiként (bár válogathatnál, csak hazudozni kell az ilyen 19es féléknek azt már fekszik is), de neked ez az életvitel nem fejeződik be 35felett, neki meg igen, aztán ha addig tudott lopni (válni) vagy vmi papucsot pénzel felszedni, akkor eléldegél egy darabig, majd a papucs is kivágja, mert kaphat szebbet a pénzéért.
2020. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
61%
#34, amúgy nő vagyok, csak nem ilyen kis szuper 3,14tsa, mint ez a 78%-os, szóval én nem tehetem meg... De pont ezért átérzem az itteni férfiak helyzetét és frusztrációját.
2020. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem, te csak egy irigy, rosszindulatú ember vagy. Nem lehet, hogy ezért sem kellesz senkinek amúgy?
2020. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

#36, hát persze, csakis... Nem, egy nő akkor nem kell, ha olyan ronda, mint a betyárqrvaélet. Azon kívül lehet akármilyen ostoba, hisztis, kontrollmániás, csalfa r.banc, teljesen mindegy, kelleni fog.

Amúgy meg tök indokoltan vagyok irigy és "rosszindulatú". De hát aki 7 éve boldog, és nyilván előtte sem volt "kutyának nem kell" kategória, az ezt nem fogja átérezni... 😏

2020. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!