Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alfaözvegy csajok nem térnek jobb belátásra sose?

Figyelt kérdés
Ők azok akiket egyszr le fektetett egy alfahim szórakozásból vagy csak hódításból. Aztán ezek a csajok megvannak győződve hogy nekik JÁR az alfahim pasi párkapcsolatba meg házzasságra is, mert hát egyszer lefekhettek egy ilyen kigyúrt fuxos alakkal. Őket nem lehet valahogy rá vezetni h csak egyszer kellettek kalandból és az alfahimekre várás helyett érdemesebb lenne egy rendes jófiút keresniük? Mert különben egyedül fognak maradni 40 évesen is?
2020. ápr. 8. 11:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
32%
19 konkrétan te mit tettél? Még azt se mondhatod hogy jól válogattál mert akkor nem lennél két koppanás közt “de legalább dögös fiúk szívattak” jeligével
2020. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

De igen, minden csalódás után tanultam valamit, és szedtem magamra emberismeretet, valamint felismertem azt is, hogy én hol rontottam el. Másrészt én soha fogadtam el, hogy csak egy kis ZS kategóriás szerencsétlen legyek, akit "szívatnak" a "jópasheekák". Előbb kéne ahhoz bárkinek is felkelni. Ha szívatás volt, az kölcsönös volt. Itt kezdődik az egész, nem kell felsőbbrendűként tekinteni senkire. Sem a nőknek a férfiakra, sem pedig fordítva. Akárhogy is néz ki.

Két koppanás között vagyok? :D Ezt te honnan szedted? Mert, hogy én nem írtam, az biztos. Írtam, hogy boldog vagyok. És ennek része az is, hogy boldog kapcsolatban élek. 7 éve vagyunk együtt.

Ha bedőltem volna az "add le az igényeid és térj észhez" maszlagnak, akkor nem lennék vele.

Szerintem ezek hasznavehetetlen tanácsok, és csak arról szólnak, hogy egyesek úgy állítsák be a nők igényeit, mintha valami alantasság lenne, hogy olyan párt szeretne az ember, akire úgy tud tekinteni, hogy összességében egyszerre vonzó és szerethető, valamint, ha valaki komoly kapcsolatot szeretne, amiben nem csalják meg, nem bántják, sőt, egyáltalán hajlandóak elköteleződni, ahhoz el kell fogadni, hogy le kell mondaniuk arról, hogy szexuálisan vonzó, izgalmas párjuk legyen. Akárhogy is szeretnétek, és akámilyen szakszavakat találtok ki, ez nem lesz így.

2020. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
43%
#21 nagyjából semmit. Volt egy csomó jelentkező, azok közül kiválasztotta a minden szempontból legfullosabbat. Tipikus jó nő, csak megszületnie volt nehéz vagy még azt sem, aztán nagyon büszke a boldogságára. Megnézném ezt a büszkeséget, ha férfi lenne vagy olyan nő, mint én... 😂
2020. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Ha lehetne cserélni, még bele is mennék, aztán nézhetnéd. :) Jó dolog kihozni a legtöbbet abból, ami van.

Talán több embernek kellene megpróbálni. És nem olyanokra gondolok, hogy gyúrdkimagad/pua/redpill, vagy ezek női megfelelői.


Egyébként nem értem a negatív megnyilvánulást, én pont azt mondom és javasolom, hogy senki ne degradálja le magát alsóbbrendűnek, ne viselkedjen ennek megfelelően, és ne menjen bele olyan kapcsolatba, ami mellett titokban mindig jobbra fog ácsingózni. Főleg ne mások nagy megmondásai alapján. Mindenki annyi kompromisszumot kössön, amire még magában is jó pofát tud vágni.

2020. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
8%
Persze, hogy nem érted, fogalmad sincs, milyen abban a helyzetben lenni, hogy vagy durván megalkudsz, vagy eltelik az egész fiatalságod és életed egyedül. 7 év boldog kapcsolat vs. majdnem ugyanennyi év egyedüllét kutyának nem kellve, illetve csak olyanoknak, akik minden szempontból marha távol esnek az alfától, de még az omegától is. Nagyon, de nagyon más... És ez csak a női szemszög. A férfiaknak még nehezebb.
2020. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ha ebben a helyzetben vagy, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, és ezt nem rosszindulatból mondom.
2020. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez rosszindulat, elég a kevésbé széles látókör, amin bizonyos helyzetek egész egyszerűen kívül esnek.
2020. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván én vagyok szűklátókörű, könnyebb ezzel jönni, mint gondolkodni, neadjisten tenni is valamit :) Megszoktam már.
2020. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
48%
Tenni és gondolkodni... Igen. Ha lehagyjuk a sok hangzatos körítést, még mindig ott tartunk, hogy a tett a sok közül a legjobb kiválasztása volt. Ilyet pedig sem egy nem jó nő, sem egy férfi nem tehet. Vagyis de, csak az eredmény a vénlányság/agglegénység.
2020. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
51%

Ahhoz bőven tennem kellett, hogy kelljek hosszú távra egy lelkileg is értékes férfinak, és azért is bőven tenni kell, hogy működjön hosszú távon. Azt meg te nem tudod, hogy egy komoly, hosszú távú kapcsolat mögött mennyi munka van. Már csak 7 év mögött is, akkor szerinted, akik 20-30+ éve együtt vannak, és nem válnak el, nem fásultak bele, amögött mennyi van?


Álomvilágban élsz, ha szerinted nekem nem kellett/kell tennem semmit, csak válogatni.


Szerinted neked miért nincs párod?

Miért van olyan barátnőimnek/ismerőseimnek is párjuk, akik legnagyobb jóindulattal sem jó nők, még akkor sem, ha hozzá vesszük, hogy a szépség nagyon szubjektív? Legalábbis adottságilag nem azok. De legalább megtesznek mindent magukért, és lelkileg is olyanok, hogy megéri velük lenni.


Milyen férfit képzelsz el magad mellé, akivel mondjuk már boldog lennél, és nem csak szájhúzogatós kompromisszum lenne az egész?

2020. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!