Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alfaözvegy csajok nem térnek jobb belátásra sose?

Figyelt kérdés
Ők azok akiket egyszr le fektetett egy alfahim szórakozásból vagy csak hódításból. Aztán ezek a csajok megvannak győződve hogy nekik JÁR az alfahim pasi párkapcsolatba meg házzasságra is, mert hát egyszer lefekhettek egy ilyen kigyúrt fuxos alakkal. Őket nem lehet valahogy rá vezetni h csak egyszer kellettek kalandból és az alfahimekre várás helyett érdemesebb lenne egy rendes jófiút keresniük? Mert különben egyedül fognak maradni 40 évesen is?
2020. ápr. 8. 11:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
82%

Neki is van párja. alfahímnek tünik?

https://www.youtube.com/watch?v=1jZ6g2pi-ac


nem! nem az! egy rendes, okos értelmes udvarias srác. Fogadd el, hogy nem azért nem kellesz a nőknek mert nem vagy alfahím. jó lenne ha nem a nőket hibáztatnád emiatt... hanem tököt növesztenél, és elkezdenéd magadban keresni a hibát. lehet még előrébb is jutnál a sztoriban...

2020. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%
Ja 44/F te aztán marha rendes vagy. Amúgy hihetetlen, hogy ezt a "rendes" jelzőt valami véres kardként hordozzátok itt körbe, miközben aljas, kárörvendő nyomorultak vagytok, akik gyűlölik a nőket.
2020. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%

"rendes fiu"


Muhaha

2020. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
74%
Nem hallottam még az alfaözvegy kifejezést de találó
2020. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj kérdező, hogy te csak felületesen ismered a fogalmakat, ráadásul utána se nézel mi mit jelent. Gondolom csak a férfihang címszalagait olvasod és ennyi.


Az alfahím nem kigyúrt, fuxos gyerek. Hanem szimplán az adott nőnél jobb kategóriájú férfi, aki valamilyen oknál fogva épp őt választotta akkor, holott tudna sokkal jobb csajokat is akasztani.

Én is alfaögyvez voltam, nem vlt kigyúrt, nem volt fuxos, még csak helyes sem volt.

De ki lehet belőle gyógyulni, ha akar az ember, 26 éves koromra nekem is sikerült, azóta boldog házasságban élek egy bétával.

2020. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
15%

1. vagyok.


Látod kérdező, pont olyanokról írtam, mint a 15.


Élvezkedett egy alfával, aztán megfogta a bétát gazdatestnek.

2020. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
72%
16, a pénz nem volt szempont sem az alfával sem a bétával való kapcsolatomban.
2020. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
35%
#11 kamu.
2020. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyen fuxos kigyúrt állat minden, csak nem olyan hapsi, akivel bármit is akarnék kezdeni, de ez most mellékes. De azt jegyezd meg, hogy ez a kategória csak hozzájuk hasonló értelmi szintű nőknek vonzó.


Voltam még 21 évesen olyan sráccal, aki külsőre brutálisan jól nézett ki. Magas volt, széles vállú, modellkedett, és rengeteg nővel volt dolga.

Azonos szakmát tanultunk, ezért a közös téma is megvolt, jókat beszélgettünk. Gyorsan összejöttünk, pedig előtte 2 évig nem volt senkim igazán.

Elképzelhető, hogy csak szexre kellettem neki, de ez nem derült ki, mert 1 hónapig sem tudta rejtegetni, hogy torz, sérült, erőszakos személyisége van, és a kezdeti viselkedése csak egy máz volt, így én léptem le. Amikor szakítottam, undorítóan viselkedett, ott rúgott belém lelkileg, ahol csak tudott.


Utána megkaptam az általad kiírt szöveghez hasonlókat főleg az interneten, szerencsétlen srácoktól, de úgy löktem félre az összes ilyen "rendes jófiút" (muhahahaha, ti és a rendes :D kb. annyira sem vagytok rendesek, mint a nárcisztikus "alfa" exem), mint annak rendje.

Csak olyannal voltam hajlandó ismerkedni, aki külsőre legalább annyira vonzó, mint az exem (mivel már előtte is csak számomra vonzó férfiakkal ismerkedtem egy ideje), de mellé belsőre TÉNYLEG rendes, mellé meg össze is illünk. Mi lenne ennél "JOBB" belátás?


Senkinek sem jár a minőségi párkapcsolat, számára minden téren vonzó emberrel, senkinek sem jár csak úgy alanyi jogon szeretet sem, tenni kell érte. Én pedig tettem, és meg is kaptam, de ha elkezdek esélyt osztogatni frusztrált, "átlagos" "rendes jófiúknak", akikre olyan száraz vagyok, mint a sivatag, mellé pedig grátiszba még szexista, lenéző, beteges vélekedéseik vannak a nőkről, akkor soha az életben nem lennék olyan boldog, mint amilyen most vagyok.

2020. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
94%

"alfaozvegy"


Nagy ívben kerülöm azokat, akik ilyen debilek és ilyen szavakat használnak.

2020. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!