Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kik itt a noket ocsaroljato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kik itt a noket ocsaroljatok hozzatok szol a kerdesem?

Figyelt kérdés

Mi a sztoritok a szemelyes tortenetetek (reszletesen), ami miatt igy latjatok a vilagot?


Hany evesek vagytok?


Mivel gondolom sok incelezo is felbukkan a kerdesem alatt, ezert toletek azt kerdeznem, ti miert gondoljatok hogy azzal jobba teszitek a vilagot h meg itt is bele rugtok ezekbe az emberekbe, mert az alairom h idegesitoek de nyilvanvalo h akibe ennyi harag kerul az egy lelkileg serult ember. Toletek kort es nemet is kernek.



#háború #inczel
2020. ápr. 7. 22:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Engem szóban sokszor bántottak a nők olyan dolog végett, amiről a természet tehet, így introvertálttá váltam. Távolságtartó vagyok a nőkkel, kedvelem őket, de emiatt sokaknál kihúzom a gyufát a természetemmel. (F38)

Harc?

2020. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Még egy dolog. Az is megmaradt, hogy olyan 14-21 éves korom között kedves, normális srácként viselkedtem a nőkkel. Nyilván emellé szerény voltam, csendes, bátortalanabb. Szűz is voltam végig és rengeteg meghatározó elutasítás ért.


21 éves korom körül aztán átváltoztam (nem egyik napról a másikra, inkább olyan egy-két év alatt, neten olvasott dolgok hatására és a barátaim unszolására) amolyan alfa g*'civé, így röviden. Tökös, magabiztos, kezdeményező, jó dumás. Nem csak a szüzességem veszítettem el, de két év alatt aztán több lánnyal voltam, mint amit a kezeimen és lábaimon meg bírnék számolni. De ebbe is teljesen beleuntam. A szex önmagában szart sem ér. Orgazmus után ott fekszik melletted egy nő, akit le sem szarsz. Kicsit jobb a teljes szextelenségnél, de lelombozó. Kölcsönös szerelmi kapcsolatot nem sikerült találni számomra megfelelő nővel.


Pedig az elvárásaim sincsenek az egekben. Külsőre nem modell, nem instaceleb, nem plázaptsa, nem osztály szépe-társaság közepe típusú csajra vágyom. Úgyhogy inkább hagyom a fenébe az egészet, mert így bő 10 év alatt nem tudtam olyan lányt találni magam mellé, amilyet szeretnék. Kb félévente megjön a kedvem a szexhez, öleléshez, olyankor pár héten belül tudok nőt keríteni, ha akarok, mert a régi képességeim megmaradtak, de ez is ugyanolyan értelmetlennek tűnik aztán mindig utólag. Nem találok olyan nőt, akivel kölcsönösen kedvelnénk egymást, személyiségileg, emberileg is a külső dolgok mellett is.

2020. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!