Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kik itt a noket ocsaroljato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kik itt a noket ocsaroljatok hozzatok szol a kerdesem?

Figyelt kérdés

Mi a sztoritok a szemelyes tortenetetek (reszletesen), ami miatt igy latjatok a vilagot?


Hany evesek vagytok?


Mivel gondolom sok incelezo is felbukkan a kerdesem alatt, ezert toletek azt kerdeznem, ti miert gondoljatok hogy azzal jobba teszitek a vilagot h meg itt is bele rugtok ezekbe az emberekbe, mert az alairom h idegesitoek de nyilvanvalo h akibe ennyi harag kerul az egy lelkileg serult ember. Toletek kort es nemet is kernek.



#háború #inczel
2020. ápr. 7. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%

"ti miert gondoljatok hogy azzal jobba teszitek a vilagot h meg itt is bele rugtok ezekbe az emberekbe" Tehát adott egyén teli szájjal ócsárolhat egy egész nemet, emberek millióit, ez felmenti őt az alól, hogy őt is kritizálják?

Szerintem abból van elege sok itteni válaszolónak, hogy sokkal durvább traumákon mentek keresztül, mint pár visszautasítás, mégsem okádják magukból a napi szintű utálatot.

Vagy szerinted kellemes dolog azt olvasni pistike szerint te egy büdös k.. vagy, mert random nő visszautasította? Az anyádat, nagymamádat is egy kalap alá véve lek--rvázzák a nőket. Tényleg, az ilyen emberek minden szimpátiát kiérdemelnek. :(

2020. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Sziasztok, üdvözlök mindenkit! :))

Hát, hol is kezdjem... Röviden, tömören:Nem vagyok magas, a képem randa mint a bűn, nem vagyok nagydumás, keveset keresek, nem tudok bunkó lenni a nőkkel. Lényegében ezekkel a tulajdonságokkal többszörösen is cölibátusra ítéltettem :((

21 F

2020. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Tehát rugdalni csak az incelek rugdalhatják a nőket, mert te előre eldöntötted, kérdező, hogy nekik elfogadható indokuk van rá? Jól értem?
2020. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
#3 senki nem állított ilyet...
2020. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

en ugy gondolom, hogy senki nem lesz veletlenul olyan amilyen, nyilvan ez ratok inczel utalokra is vonatkozik, epp ugy ahogy titeket az tett ilyenne h lekuvaztak szidjak a nemetek, ugy az ilyen ferfiakat valami olyan csalodas erhette az eletben ami miatt ilyenek lettek, es pont ezert szeretnek reszletes storykat hallani.


a 2es valaszolo pl nem eleg reszletes az h "csunya vagy meg alacsony" az pl valahogy ki is kellett deruljon es engem az erdekelne h ez az onkep h alakult ki magadrol, teszem azt haverjaid szivattak vagy a kiszemelted mondta a szemedbe stb.


Szolval minnel tobb reszlet erdekel.

2020. ápr. 7. 22:34
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, magamtól is tudom, hogy genetikai hulladék vagyok, de persze anno a suliba is kaptam az áldást. Pl táncórán senki nem akart velem táncolni, játéknál mindig utoljára választottak stb.
2020. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%
#6: milyen suliba jártál, hogy táncóra volt? Valami művészeti szakközép?
2020. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

"epp ugy ahogy titeket az tett ilyenne h lekuvaztak szidjak a nemetek"


Hülye vagy? Miről beszélsz? Én pl. nem is tudok németül. (A családban a nagynéném a németes, de ő például mindig jól elvolt velük.) Senki némettel nem is beszélgettem még életemben.

2020. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#7 nem, sima gimi, csak nálunk tánc és dráma volt betudva 5. tesiórának hetente :)
2020. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ugyan feltetelezem h poen akart lenni de annyira nem vicces h biztonsag kedveert: [link]
2020. ápr. 7. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!