Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki csak egy bizonyos nő/férfi típust keres?

Figyelt kérdés

Remélem érthetően fogalmazok.

Észrevettem magamon, hogy mostanában egy férfitípus vonz (küldőségek) és csak őket veszem észre, ami valahol hátrány is, mivel nem veszek észre más lehetőségeket.


Ti jártatok már így?


2020. márc. 29. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én egy olyan férfit szeretnék, akinek van egy speciális humora, és mindig megnevettet. Más nincs csak ez a nagyon speciális humorérzék.
2020. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Aha. Nekem csak szőke férfiak jönnek be. És nyilván azok közül sem mind.
2020. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen, olyat aki süket-néma és esetleg vak is. :)
2020. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%

Tökmindegy csak legyen sok lóvéja.

21 N

2020. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Mind egy bizonyos típust keresünk

A nők pl. azt a típust akit a többi nő is keres

Én például azt a típusú nőt aki engem képes szeretni, de ilyen viszont legjobb tudásom szerint nem létezik, sajnos

27/F

2020. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nőt keresek akinek a szemében azt látom hogy szelíd , nyugodt, nem mindenkin átgázoló típus.

Igen a szemekből sokminden kiderül, na meg a viselkedésből...

2020. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőnek csak 1-2 típus jön be, maximum nem vallják be.

Férfiként nekem is vannak bizonyos típusú nők, akik nagyon bejönnek, de más lányokat is észreveszek azért. Nálam ami inkább nagyon nagy plusz pont, ha egy nő az átlagnál értelmesebb.

2020. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Olya ntípusú nőt keresek, aki képes szeretni és nem csal meg.

Na most, ilyen nem létezik, úgyhogy igazából nem keresek senkit.

2020. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen és ez valamilyen szinten hátrány, mivel emiatt jelentősen leszűkülnek a lehetőségek. De ez van :)

Ha most a külsőről beszélünk, nem a belső tulajdonságokról, akkor az én ízlésem kissé eltér a nagy átlagtól. Legalábbis ezt vettem észre.. Szóval ami az én ideáltípusom, az sok férfi szemében átlagos, és olyan is van, hogy egy sokak által felmagasztalt szépség engem egyáltalán nem fog meg🤷

22f

2020. márc. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!