Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi mért nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi mért nem hajlandó még csak elfogadni sem azt az elképzelést, hogy ő "hódítsa" meg a nőt és ne csak várja, hogy felszedjék, miközben egy bizonyos ponton túl többet vár el a nőtől, mint ami belead?

Figyelt kérdés

Mert ugye a nő legyen házias, meg jó beszélgetőpartner, utána figyelmes feleség, aki még véletlenül sem ereszti el magát és hízik meg, mindamellett, hogy neveli a gyerekeket. Meg persze kb. ugyanolyan mértékben segít anyagilag eltartani a családot, mint a férfi.

Most felejtsük el az az idealizált álomképet, hogy felezik a házimunkát, meg a férfi is neveli a gyerekeket, mert ez az esetek nagy többségében egyáltalán nincs így, ahogy a panelban sem fog kertészkedni, meg barkácsolni, ahogy villanyt sem kell szerelnie naponta.

Ezek fényében, sok férfi miért nem tudja még elképzelni sem azt, hogy a legelején annyival többet adjon bele, hogy legalább ő kezdeményez vagy kicsit jobban kimutatja, hogy érdekli a nő?


2016. jún. 12. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Sok nő miért nem hajlandó még csak elfogadni sem azt az elképzelést, hogyha egy férfi veszi a bátorságot kezdeményezni, akkor lehetőleg ne a legdurvább stílusban, lehetőség szerint a férfit minél jobban megalázva, az önbecsülését széttörve utasítsák el?
2016. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

A nők erről kitartóan lenevelik a férfiakat azzal, emilyen módszerrel leépítik azokat a férfiakat, akik nem jönnek be nekik. Ha beszélgetnél azzal a férfivel, akitől várod a próbálkozást, elmondaná Neked. És emlékezz vissza, hogy milyen módon küldtél el a sunyiba néhány próbálkozót, Te hány ilyet állnál ki, amikor valakinek csak a szimpátiád fejezed ki.

Ennek a férfi viselkedésnek a nők a forrásai.

Tehát, kedves Hölgyek, ha szeretnétek lelkes kezdeményező férfiakat, akkor ne törjétek össze az önbecsülését annak se, aki nem jön be nektek, hogy eljuthasson ahhoz a nőtársatokhoz, aki pont rá vár!

2016. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Vége már a lovagkornak. Ha egy nő szeretne valamit, ne legyen rest kezdeményezni ő sem. :] Ha valóban intelligens, akkor úgyis hasonló társat választ, aki meg fogja becsülni őt.
2016. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Kicsilány a kapcsolatok 95%-a úgy kezdődik hogy a férfi kezdeményez. Csak elenyésző számban van az, amit itt olvashatsz. Ha nem kezdeményeznek nálad, nem jöttél be eléggé. Ennyi.
2016. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Ugye azt tudják az itteni pasik is, hogy nem lehet csalódás mentesen elutasítani valakit?

Csak nem fog azért összejönni a nő egy olyan férfival aki nem szimpatikus neki, azért, hogy meg ne bántsa és ne sértse a lelkivilágát...

2016. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

De poénosak vagyunk ma este. Nos! Miért is nem adok bele többet a kelleténél? Hát azért, csillagom, mert tök mindegy, hogy én mit csinálok, vagy a másik középszerű srác mit csinál, ugyanis olyan reflexszel dobjátok hanyatt magatokat széttárt lábakkal, ha felbukkan az álomherceg, hogy hetekig tart egyáltalán feldolgozni magát a látottakat.


Kérdem én, miért kéne feleslegesen munkálkodnunk azon, hogy nektek imponáljunk, ha elétek kerül egy hús-vér szuperterminátor, aki a kisujját sem mozdítja értetek, s ti meg azonnal az ágyában landoltok? Hm? :)

2016. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

"Ugye azt tudják az itteni pasik is, hogy nem lehet csalódás mentesen elutasítani valakit?"


El lehet úgy is utasítani egy férfit, hogy "Nem szeretnék járni veled"(normális hangnemben mondva) meg úgy is, hogy "Ugyan már, egy ilyen férfival, mint te sose járnék!"(gúnyos hangnemben mondva). Nagyon nem mindegy.


Kérdező: Miért kellene meghódítani a nőt? Azt mondod, hogy legyen egyenlőség (házimunka felezés, gyereknevelés), akkor a kezdeményezésben miért nem akarsz egyenlőséget?

2016. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hol ismerkednek azok a férfiak, akik azt tapasztalják, hogy megalázó módon utasítják el őket. Én csak akkor voltam bunkó bárkivel ilyen téren, amikor okot adott rá (tolakodó, erőszakos viselkedéssel például), és nem értette elsőre a "nem" szócska jelentését.
2016. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
én átlag alatti pasiként minek fussak felesleges köröket? mikor jön egy jobb pasi annak 2 perc se kell és az ágyban vagytok. különben is egyenjogúságot hirdettek akkor neked is lehet felszedni pasikat..........
2016. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Én nem vagyok a síró brigád tagja, de csajok értsétek már meg, rohadtul nem tud mit kezdeni egy átlagos srác. Tényleg. Most persze, lehet mondani, hogy ne add fel, de most ha 49szer nemet kapsz, odamész az 50.ért? Lelkesen? Nem hiszem. Most majd jön persze, hogy add lejjebb az igényeidet, meg máshol próbálkozz. Oké, hol? Utcán nem, mert az milyen már, hogy megállít, amikor sietek? Szórakozóhelyek, beülős helyek tele vannak szépfiúkkal, akikre a lányok csorognak, és kb ha előtt állsz már azért ideges, mert eltakarod a helyes gyereket. Neten? Csajok legnagyobb százaléka nemet mond erre, meg itt is csak a helyes srácok tudnak érvényesülni. Na és akkor most a szintleadás. Inkább egyedül egy életen át, mint egy olyannal, aki nem tetszik. 22/F
2016. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!