Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi mért nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi mért nem hajlandó még csak elfogadni sem azt az elképzelést, hogy ő "hódítsa" meg a nőt és ne csak várja, hogy felszedjék, miközben egy bizonyos ponton túl többet vár el a nőtől, mint ami belead?

Figyelt kérdés

Mert ugye a nő legyen házias, meg jó beszélgetőpartner, utána figyelmes feleség, aki még véletlenül sem ereszti el magát és hízik meg, mindamellett, hogy neveli a gyerekeket. Meg persze kb. ugyanolyan mértékben segít anyagilag eltartani a családot, mint a férfi.

Most felejtsük el az az idealizált álomképet, hogy felezik a házimunkát, meg a férfi is neveli a gyerekeket, mert ez az esetek nagy többségében egyáltalán nincs így, ahogy a panelban sem fog kertészkedni, meg barkácsolni, ahogy villanyt sem kell szerelnie naponta.

Ezek fényében, sok férfi miért nem tudja még elképzelni sem azt, hogy a legelején annyival többet adjon bele, hogy legalább ő kezdeményez vagy kicsit jobban kimutatja, hogy érdekli a nő?


2016. jún. 12. 18:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

Ejnye de kis durczi a kérdező.

Először is: a csapból is az folyik, hogy igenis egy nő is képes mindarra, amire egy férfi, szóval jogosan vakarják a férfiak a fejüket akkor, amikor szembesülnek a valósággal, vagyis azzal, hogy rohadtul nem kezdeményeznek a nők, holott még az útszéli tücsök is arról hegedül, hogy "igenis a nők is kezdeményeznek". Ahogy azt előttem is írták, az esetek túlnyomó többségében a férfiak teszik meg az első lépést, az első lépés pedig a legnehezebb és most hagyjuk azt az óvodás baromságot, hogy "dehát én nő vok aszt mégis kezdeményezek na akkó most mivan paraszt", mert minden kezdeményező nőre jut 600000 kezdeményező férfi, szóval ennyit erről.

Nem lehet csalódás nélkül visszautasítani senkit? Bogaram, azt ugye tudod, hogy a legtöbb férfi eleve úgy megy oda egy nőhöz, hogy fel van készülve a legrosszabbra, szóval számítanak rá, hogy nagy eséllyel vissza lesznek utasítva. A visszautasítást lehet kulturáltan is csinálni, szóval nem kell porig rombolni a férfiak önbecsülését, megteszi azt úgyis a társadalom.

2016. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nőként nincs gondom a kezdeményezéssel, ha szabad a pálya, de ahhoz a másik fél is kell, és az valóban taszító hozzáállás bizonyos típusú férfiaktól (bocsánat, kisfiúktól), hogy ők a kisujjukat sem hajlandók megmozdítani az egyenjogúság nevében, meg ki tudja, mire hivatkozva. Tapasztalataim szerint ez a típus más téren is hajlamos a nőre hagyni mindent, amiben intézkedni kell.
2016. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Hoppá, valakiknek sikerült az önérzetébe gázolnom... :-D Hát, sajnálom. Ti azt tapasztaljátok, hogy a nők csak bunkón képesek elutasítani, én meg azt, hogy akik a nőtől várják a kizárólagos kezdeményezést, azok önállótlanok más téren is. :-)

Megjegyzem, mindkét exemnél én kezdeményeztem, és bejött, de ők alapvetően nem várták ezt el, csak így jött össze, és nem voltak ilyen töketlenek, mint azok, akik itt ócsárolják a nőket.

2016. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

En meg senkit sem utasitottam el bunkon,sem ugy mint aki magas lorol beszel.


De ti se csodalkozzatok ha olyan lanyok jonnek be nektek,akik az emlitett macsoknak elsore szetteszik.

Normalis nok normalis hangnemben tudjak lereagalni es altalaban esszel valasztanak nem p.ncival.


A cicababak akikre ti csorgatjatok a nyalatokat valoban megtehetik h valogatnak es a macsokat preferaljak.Szoval szerintem mindket oldalon az elsosorban kulsoseg alapjan torteno eloszelektalas miatt koppannak az emberek.

Es ezzel nem azt mondtam h a cicakon es a macsokon kivul mindenkinek csak a bottal sem piszkalna kategoria marad.

2016. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
minden történet egyedi, ahogy nalad is kerdező fontosak a reszletek, h miket tettél (amik akar felreérthetők), hogyan "jeleztél" felé, h a pasi értse mit akarsz tőle. Általánosságban felteheted a kerdest, de akkor csak vita targya lesz, de ha személyesen téged éerint v ismerősödet az eset akkor a reszleteket is le kellene irnod h pontos valaszt kapj.
2016. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Gábor19... ***** válasza:
76%

Tudod leányom, már bele fáradtunk a kezdeményezésbe/hódítgatásba. Tudod a sok kikosarazás elég lélek romboló tud lenni.

Nyugodtan kezdeményezhetsz nőként, igy legalább olyan férfid lehet amire vágysz.

2016. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
#14-es, csak az a baj, hogy aki már egy kicsit is szebb, az esetek nagy többségében átváltozik, nagyon menő, nagyon modern instacicává, és mutogatja magát itt meg ott. Nem a cicababákkal foglalkozom, de már az átlagos lányok is kezdik felvenni a cicababás mentalitást. Rengeteg lányt ismerek, körülbelül 2 kivétel van, akire nem illenek a fent említett dolgok.
2016. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!