Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csak akkor lehet igazán boldog ha van párja?

Figyelt kérdés

Sok mindenkitől ezt hallom, és ez szerintem is igaz, bár sosem volt még kapcsolatom.

Ha valakinek sosem lesz párkapcsolata ő sosem lesz igazán boldog?


Ha 20 év felett lesz először párkapcsolatom akkor be lehet még hozni a "lemaradást"?


2020. márc. 29. 19:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
38%

Saját bőrömön tapasztaltam meg az igazamat. Sosem kaptam igazi szeretet sehonnan. A családomból max édesanyám volt az, aki szeretet. Barátaim nem lettek, mert valahogy mindig elkönyveltek valami bolondnak az emberek, csak azért, mert nem olyan voltam mint ők.

Bántottak, megaláztak. Barátnőm soha nem lett és ma már itt vagyok majdnem 32 éves.

Vágynék a szerelem, de nem hiszek már benne, hogy megkapom. És igen, boldogtalan vagyok.

Igazából csak egyetlen apró hajszál választ el az öngyilkosságtól. Még pedig csupán annyi, hogy borzasztóan félek tőle. Ha ez nem lenne, már tuti feladtam volna.

Nem tudja elképzelni senki azt, hogy mennyire bele lehet ebbe bolondulni, mikor nem jön össze semmi, amit elképzeltél volna az életben.

Kérdem, mire kéne boldognak lennem?

2020. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%

#9


Az egyetlen baj ezzel az, amikor valakinek nincs senkije és ez az önigazolás, hogy "Mu ha ha XY tudósnak se volt, ergo automatikusan olyan vagyok, mint ő".


Nem most nálad van ez, hanem csak úgy általánosságában előfordul.

2020. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%

"Kíváncsi lennék az itteni válaszolók közül hány lenne boldog, ha egy darab barátja nem lenne, illetve nem lenne családja sem."


Én meg arra lennék kíváncsi ha mondjuk pl anyádat- apádat baleset éri, de nem látják el. Vagy mondjuk kirabolnak a nyílt utcán vagy rád égne a házad.

Csak azért mert a fent említett munkakörök dolgozói inkább kapcsolatoznak.


Akkor is mindenkit kvázi le hülyéznél csak mert számára egy feladat ellátása fontosabb mint neked a csajozás ?

A mi neki a JÓ az egy szubjektív kifejezés egyedül a DIKTATÚRÁK épülnek olyan modellre hogy egy egész társadalomra rá erőltetnek egy adott dolgot.


Mindenikek megvan a joga hogy az legyen aki csak akar és ha ő úgy gondolja hogy neki adott okból márpedig nem kell kapcsolat. Senki nem veheti ahhoz a bátorságot hogy márpedig akkor is ráerőltessen egy kényszert.


Ha ez nem jött át agyilag ajánlom Észak Koreát.

Ott majd megtapasztalhatod ezt az "örömöt".

2020. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%

#13


Ez és az előző kommentjeid is, valami ilyen burkolt egészségügy-propaganda? Szerintem ez felesleges, mindenki tudja, hogy milyen nehéz az ápolók és orvosok élete, nem kell ez a csinnadratta.

2020. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Hacsak nem az élet egy periódusában, önszántadból vagy épp egyedül, akkor nem. Előbb vagy utóbb nagyon magányos leszel.


Sok idős ember volt a családunkban, aki egyedül, saját család, leszármazottak nélkül halt meg. Nem voltak boldogok, bánták hogy ők nem vállaltak gyereket, irigykedtek a szüleimre, hogy nekik van utódjuk, akik korábban rájuk, majd most ők rá támaszkodhatnak.

2020. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
#9: Akkor biztosan minden rendőr, tűzoltó, eü. dolgozó stb. hülye, aki párkapcsolatban, házasságban él, ne adj' Isten, még gyereke(i) is van(nak). Érdekes módon meg tudják oldani a dolgot. Ha riasztják őket, akkor automatikusan mennek, hiába vannak éppen a párjukkal, a családjukkal, és ezt a családjuk is el tudja fogadni, hiszen ők is tudják, hogy aki rendőrnek, tűzoltónak, orvosnak áll, az éjjel-nappal behívható. Előbb gondolkodj, aztán írj. Amúgy nekem is rengeteg rendőr, tűzoltó, orvos, ápoló ismerősöm van, rendszerint boldog családi élettel, és biztos vagyok abban, hogy amikor arra van szükség, akkor az első szóra mennek, ha riasztást kapnak. Aki ilyen hivatást választ, az tudja, hogy ez mivel jár, és riasztás esetén nem enyelegni fog másokkal.
2020. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
Volt barátnőm.Amióta nincs,boldogabb vagyok.
2020. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem hinném, sok egyéb lehetőség van a világban értelmes élet életéhez.
2020. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Aki kapcsolatfüggő vagy túlérzékeny az biztos. :) A többiek elvannak egyedül is. :)
2020. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#10: Soha nem kaptam igazán sem szeretet, sem szerelmet senkitől, hiába tartom a családommal a kapcsolatot, s hiába volt eddig két nyomorult, rövid ideig tartó párkapcsolatom. Sosem éreztem magam érzelmileg teljes biztonságban. Van 2-3 igazán jóbarátom, akikkel olykor még lelkizünk is (ciki vagy sem, 30-on túl vagyunk mind), de ennyi. 36 évesen azt hiszem jobb is, hogy így alakult. K#rvára nincs szükségem se szerelemre, se párkapcsolatra, semmire. Ez van.
2020. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!