Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csak akkor lehet igazán boldog ha van párja?

Figyelt kérdés

Sok mindenkitől ezt hallom, és ez szerintem is igaz, bár sosem volt még kapcsolatom.

Ha valakinek sosem lesz párkapcsolata ő sosem lesz igazán boldog?


Ha 20 év felett lesz először párkapcsolatom akkor be lehet még hozni a "lemaradást"?


2020. márc. 29. 19:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
nem. szingliként is lehet boldog az ember
2020. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Soha nem késő elkezdeni. Mivel tudod, hogy nincs elég tapasztalatod, érdemes ezt máshonnan pótolni. Számos jó könyvet lehet venni szexualitásról, szexuális masszázsról, csókolózásról, stb. Essél neki, hidd el, megéri.


Nekem nagyon sokáig nem volt párom. Aztán nagy önfejlesztés után lett. Ez alapján bátran állíthatom, hogy igen, egyedül nem lehetsz olyan boldog, mint amikor van párod. Persze ez sem habos torta.

2020. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolat csak kiegészítése egy rendezett, normális életnek. Olyan, mint egy új hobbi vagy egy új állás. Valami új, jó kezdete, ami nagyon széppé is teheti az életed, de ha nem vigyázol, nagyon tönkre is tehet.


Magammal együtt rengeteg embert ismerek, aki másban teljesedett ki, mielőtt megtalálta a párját (és nem is igazán kereste, csak úgy alakult). És ezekből lettek igazán jó kapcsolatok, nem abból, mikor jóformán könyörögsz, hogy valaki mentsen meg magadtól és a saját életedtől.


Elég üresnek és gyérnek kell lenni, hogy valaki más adjon értelmet az életednek. Legyen az gyerek vagy párkapcsolat. Persze, ezek jók és sok boldogságot okozhatnak, de ez csak egy döntés és nem az abszolút boldogság titka. Főleg ha a kényszer visz rá.

2020. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan nem!
2020. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sok mindentől függ. Van, aki egyedül is boldog tud lenni, más akkor is boldogtalan, ha van párja. Egy párkapcsolat is lehet szenvedés, és biztos, hogy egy jól működő párkapcsolatban is vannak súrlódások, hullámvölgyek, de alapesetben együtt talán mégis könnyebb és jobb. Van kihez szólnod, nem üres lakásba mész haza munka után, van kivel tervezgetned a jövőt stb. Legalábbis én így gondolom. Mondjuk nekem nincs senkim, ezért lehet, hogy kicsit utópikusak az erről vallott elképzeléseim, viszont azt is tudom, hogy számomra pl. nem jó egyedül. Ezt mindenki maga tudja, nem lehet uniformizálni, hogy csak egyedül vagy csak párkapcsolatban lehetünk boldogok.
2020. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Szingliként is boldog voltam. Sőt. Engem még idegesít is ha van valaki körülöttem, szóval nem is mindenkinek való kapcsolat :D

L

2020. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem.


És kicsit csúnyán hangzik, de véleményem szerint negyedennyi kapcsolat lenne, ha nem lennének az alábbiak: libidó, társadalmi elvárások, homofóbia, vallási őrületek, rettegés a magánytól.

2020. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Az igazi boldogságnak nincs oka. Ha a te boldogságodnak oka van, akkor az csak átmeneti állapot.

Aki párkapcsolat nélkül is tökéletesen boldog, na az ő boldogsága valódi, mivel nem a külső, múlandó körülményekből eredezteti.

2020. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%

Ez nem igaz, csak sok ember (átlag 80%) elhisz az agymosó marketinget hogy "Valaki csak akkor lehet igazán boldog ha van párja". Lásd egy csomó tudós meg művész teljesen jól megvolt e nélkül és általában valami rendkívüliit alkottak. Pl Isaac Newton.


Egyébként meg vannak munkák amik ennek eleve nem kedveznek, tűzoltó, katona, rendőr, egészégügyis mint mentős, ápoló, orvos, műtős segéd... Majd gondolj arra hogy ha valakid nem hal meg és vagy felépül v miből mert kapott megfelelő kórházi ellátást.


Na az azért van mert pl az EŰ-sök havi 200 órákat dolgoznak. Ha valaki szerint esetleg a párkapcsolat fontosabb mint egy ember életének megmentése. Hát remélje hogy még kijön érte a mentő.

És hogy a sebészeten nem fullba nyomják a csajozást, mondjuk a műtét helyett.


Csak remélni tudom hogy átjött a lényeg.

2020. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%

Az ember társas lény. Többnyire akkor érzi magát a legjobban, és akkor boldog, ha van körülötte valaki.

A család tagok, a barátok is "társak". Nem szerelmen alapuló, nem fekszel le velük, de szükséged van rájuk.

Kíváncsi lennék az itteni válaszolók közül hány lenne boldog, ha egy darab barátja nem lenne, illetve nem lenne családja sem.

Ugyan így működik a párkapcsolat is. A többség vágyik a szerelemre, a kötődésre. Vágyik a hovatartozásra.

Aki nem kapott szeretett soha sehonnan, az soha nem lesz igazán boldog.

2020. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!