Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély rá hogy ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély rá hogy ebben a kapcsolatban egyszer igazán boldog leszek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal. Az egész kapcsolatunk nagyon bonyolultan indult és ahogyan egymásba szerettünk kellett közel fél év amíg összejöttünk. Aztán mondhatni minden elég jól ment, boldogok voltunk. Mostanában azonban egyre többször bizonytalannak érzem a dolgot. Az érdeklődési körünk az egyetem alatt bontakozott ki igazán és kiderült, hogy teljes ellentétei vagyunk egymásnak. Olyan dolgokat kedvel és akar, amit én nem. Próbálkozom az ő hobbijaival és az ő életét is élni vele, de nekem ez nem mindig megy. Ha nincs velem hiányzik, ha velem van sokszor ideges leszek ha elmesél magáról mindent, ami tőlem távol áll. Eközben nem tudom, mi lenne ha szakítanánk.. sokszor ugyérzem egyedül jobb lenne, de közben meg nem tudom nélküle elképzelni az életem. Van még esély rá, hogy valahogy közelebb kerüljünk egymáshoz és a hatalmas ellentétek ellenére boldogok legyünk?? 20/L

2018. febr. 8. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy a milliohoz hogy ez változna a közeljövőben. Néha nehéz szakítani de később boldogabb lehetsz egy azonos érdeklődési körrel rendelkező személlyel
2018. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem se jó nektek együtt, inkább dobd.

Ha untat a másik, az sose jó.

2018. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

milyen ellentétek? írhattál volna példát.

de szerintem nem valószínű... ezek a dolgok ritkán változnak, más kedvéért meg pláne nem változtathatóak. keress mást. :( egyszerűbb lesz...

2018. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!