Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy nő akkor szép igazán, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy nő akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik. " Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak válaszát is várom. Tényleg igaz, hogy egy nő csak akkor ragyog, ha egy férfi ragyogtatja?

2017. ápr. 23. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy túl sok Oravecz Coelhot olvasott az illető.


Hogy aki kiírta, neki az élet iskolája szerepel az adatlapján, a szöveg körül egy kiscica, és csillogó konfettik voltak, és a jósa is megmondta, hogy ez nem közhely.

2017. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Tud ő ragyogni anélkül is, persze ha szeretve van akkor nyilván sugárzóbb.
2017. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%

nem mindenkinek arra van szüksége, hogy szeressék, anélkül is tudnak ragyogni!


24F

2017. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Elárulom, hogy egy férfi is. Bár a nők már ezt általában elfelejtik, vagy önző módon megfeledkeznek róla...
2017. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Azt, hogy egy ember akkor boldog,amikor magától, egyedül boldog. Ez ne másoktól függjön. Nem leszel attól boldog, ha szeret valaki.

Ha valaki boldog, akkor valóban pozitív a kisugárzása, jó ránézni.

22 N

2017. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
5# ez a sznobok véleménye. De a probléma, hogy a gazdag elnyomó rétegen kívül másoknak általában munkából áll az életük, ami nem élvezetes, tehát egy párkapcsolatban szeretnék mellette megtalálni a boldogságot.
2017. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Én egyetértek az #5-el.

Aki egyedül nem képes megtalálni az egyensúlyt, a boldogságot, az a párjával együtt sem fogja tudni, és vagy folyton szakítani fog, mert mástól reméli megkapni azt, amit lehetetlen megadni neki (a kiegyensúlyozott, boldog létezést), vagy egy életen át gyötörni fogja a párját, mert azt hiszi, abban van a hiba.



37F

2017. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 BlackSword ***** válasza:
100%

Nem kéne másnaposan ilyen nyálas, giccses sz@rt olvasnom...


Tudod mi ez??? Üres frázis... Avagy süket duma...

2017. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem igaz,bár én nem szoktam ilyenekben hinni.DE nemrég találkoztam egy nővel,aki olyan szinten ragyog,amilyet még soha nem láttam.

Mindenkivel kedves, és mosolygós.

Velem különösen kedves,nem tudom miért,hiszen alig ismerjük egymást,párszor beszélgettünk csak,meg együtt buliztunk párszor.

A barátai sem értik miért,látni az arcokon,de nekem előre köszön,integet,mosolyog. Tündéri teremtés.

Azonban nem miattam ragyog valószínűleg,hanem mert van barátja...

Szóval franc se érti az egészet.

2017. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Igy van, ez egy hamis giccses sz*r, mar kpasbol mekkora hazugsag mar hogy egy no akkor szep ha boldog?!

Mondjuk egy 150 kilos Tank Aranka felig kopaszon, pattanasokkal, bsjusszal neked szep ha vigyorog?!

Annyira idegesitoek mar ezek a hamis elethazugsagos idezetek amiket facebookra is kiraknak..

2017. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!