Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy nő akkor szép igazán, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy nő akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik. " Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak válaszát is várom. Tényleg igaz, hogy egy nő csak akkor ragyog, ha egy férfi ragyogtatja?

2017. ápr. 23. 10:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Igen, és minthogy rendkívül kevés manapság az igazi férfi, ezért nem is látni ragyogó tekintetet szinte sehol a nők részéről egy-két kivételtől eltekintve. Iszonyúan férfias viselkedést vesz fel sok nő, nekem ez nagyon nem tetszik.
2017. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Imádom, hogy az egészséges lelki egyensúly megtalálása le van pontozva.

Képzeld, a gazdag is dolgozik a pénzért. De én nem vagyok gazdag. Viszont nem fárasztom magam felesleges gyűlölködéssel, ítélkezéssel.

#7 tökre igazad van :)

Persze igazi férfi meg igazi nő... Azért van belőlük, mert senki se boldog.

Szingliként van, hogy boldog vagyok, jó a kisugárzásom. Nyilván én is vágyom társra, de amíg.EGYEDÜL nem tálalom meg a boldogságot, addig nem leszek boldog kapcsolatban sem.

#5 voltam. Lehet lepontozni, lehet sznobnak mondani, hajrá

2017. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként tele van a GYK egyedül álló, megkeseredett, a másik nemet gyűlölő, és hibáztató emberekkel (nők, férfiak vegyesen).


És mindegyik azt gondolja, hogy ha lenne párja, akkor nem lenne ez a helyzet. De most őszintén, aki mindenkiben a szexmániást/kurv't látja, az ha hirtelen pár találna, akkor rögtön nem lenne megkeseredett, rögtön nem lenne embergyűlölő, depressziós?


Ne nevessünk már.


Az a fura inkább, hogy ezt pont a #5-ös érti meg 22 évesen, az itt nyavalygó harmincasok pedig csak fújják a mantrát, hogy minden a másik nem miatt és a (nem létező) párkapcsolatuk miatt van.


Pedig azt gondolná az ember, hogy ennyi idős korára mindenki lesz annyira érett, hogy felfogja, a saját boldogságáért első sorban ő a felelős (ami persze nem zárja ki, hogy ezt jó megosztani valakivel. Én is egyedül vagyok egy ideje, ettől még nem lettem depressziós nőgyűlölő, ha lesz társam boldog leszek, de egyedül sem mondtam le az élet élvezetéről).

2017. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%
Hülyeség. Egy ember (és nem lány, hanem minden egészséges ember) akkor boldog, ha tudja kezelni-és ki tudja elégíteni a szükségleteit.
2017. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
összességében ez a helyzet... mondani közhely, csinálni, mint egy 1000 tonnás arrébb tolása:)
2017. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, kissé túláradó és cukros, de sosem vonultál még egy jó randi/szex/bármi ami ffi-nő esemény után az utcán tavaszi napsütésben?Hajad lobog, lépkedsz és mosolyogsz, tényleg szépít a szerelem :)
2017. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%

" de sosem vonultál még egy jó randi/szex/bármi ami ffi-nő esemény után az utcán tavaszi napsütésben"


de igen! és igazad van, olyankor az egész világ egy kicsit boldogabb, mosolygósabb hely...



de egy kicsit boldogabb, mosolygósabb hely tud lenni a Föld

- egy jó étteremben elköltött vacsora után

- egy jó színházi előadás után

- egy izgalmas könyv befejezésekor

- mikor nyer a kedvenc sportcsapatod

- egy munkahelyi előléptetéskor

- egy kellemes este után a barátokkal

- mikor egész napos túra után letekintesz 2000 méter magasról az alattad lévő csúcsokra

- mikor sikerül életed legjobb eredményét futni

- egy jó koncert után



És a sor végtelen!


Az aki szerint azt, hogy az egész világ rámosolyogjon csak egy párkapcsolaton keresztül lehet elérni, és egy férfitől/nőtől függ egyedül a "ragyogása", az sosem fogja megtalálni igazán a boldogságot, mert azt másban keresi, és mástól várja.

2017. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A párom azt mondta, hogy annak ellenére, hogy elsőre nem tetszettem neki, az tetszett meg bennem, ami kiemelt a nőtömegből, hogy nagyon vidám, nyitott és mosolygós voltam. Szinte ragyogtam, és meg lehetett velem élni a dolgokat mert partner voltam benne. És ez nagyon tetszett neki. És lehettem is boldog, mert tele voltam akkor épp bizalommal, tervekkel a jövőre nézve, úgy éreztem megszabadulok a múlttól és minden tiszta lappal indul, és bárkivé lehetek aki csak akarok... És ez magasabb fokozatra kapcsolt.


De éltünk meg párkapcsolatban olyan éveket is, amikor hiába van mellettem a párom, hiába szeretett és támogatott, én enyhe depresszióval küzdöttem. Önértékelési gondjaim voltak.

Tehát az én boldogságom nem annak a függvénye, hogy van-e mellettem férfi. Mindig nekem kell megtalálni az utat, a párom max támogatni tud benne.


A boldogság az belülről fakadó. Önmagában nem teszi szebbé az életem, hogy van párkapcsolatom. Ő csak erőt ad, hogy nem adjam fel.

2017. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Fiatalon azt hiszi az ember, hogy ő egy kőszikla. Mozdíthatatlan, erős, minden viharral dacoló. Valójában az ember társas lény. Akkor egész, ha szeret, és akkor kerek, ha szeretve van. Ha ez megvan, az olyan, mintha két oldalról sütne rá a nap. Attól, hogy a mai, számítógép mellett cseperedett, s ezáltal normális emberi kapcsolatra képtelen fiatalság kitalál mindenféle hangzatos "kapcsolatfüggő", meg egyéb pejoratív jelzőket, attól ez még nem egyéb, mint maszlag. Így próbálnak erényt kovácsolni a tehetetlenségből.
2017. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A konkrét kérdésre válaszolva: Fiatalon én is elkövettem a magam hibáit. Férfiésszel próbáltam megérteni a nőket. Köztük a feleségemet, aztán csodálkoztam, hogy neki nem volt elég, ha másod- és harmadállások, hétvégi kőműves melletti culágerkedések árán előteremtek mindent. Nem volt elég, hogy a csupasz seggünktől indulva szépen gyarapodtunk, mert nem voltam neki ÉN. Nem tudta magát nőnek érezni. A nők mindent az érzéseik mentén élnek meg. És ha egy nő nem érzi a szeretetet, a törődést, a szerelmet egy kapcsolatban, besavanyodik, boldogtalan lesz. Márpedig ha boldogtalan, megtalálja a módját, hogy a férfit is azzá tegye! Ekképpen tehát egy férfi akkor tud igazán boldog lenni, ha boldoggá teszi asszonyát. Minél előbb belátjuk ezt, annál több esélyünk van egy teljes életre.
2017. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!