Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok 60%-a tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok 60%-a tényleg a pasik 10%-át keresi?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 18:33
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
74%
29: Kezedet a bilibe, maximum :D
2020. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
24%

Nem minden nő ugyanazt keresi.

Ezért van párja a férfiak többségének, pedig elég különbözőek.

Akik nekem tetszenek, valóban elég kis százaléka a férfiaknak de ők is elérhetőek. :)


23/N

2020. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
19%
A lanyok nem statisztikusok. A lanyok a szerelmet keresik.
2020. ápr. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
0%

Uramisten...félelmetesen nagy fszságokat olvastam itt, és az a legdurvább, hogy még támogatjátok is egymást a hülyeségben :O

Hát csodálkoztok, hogy nem kelletek?

Buták vagytok, mint a s.gg, és ez fotók nélkül is kiderült, mi lenne, ha azok is előkerülnének?! Apokalipszis.

Összegyűlt az incel élet krémje :D

Ezt az energiát a sok felelősségtologató, nőgyűlölő fszság helyett fordíthatnátok fejlődésre is.

Szürreális élmény volt ennyi felpontozott baromságot olvasni:D

2020. ápr. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 Barnabas333 ***** válasza:
71%
Végre egy olyan fórum ahol rengeteg okos és igaz hozzászólást olvastam. 26os igen az olyan nők meg érdemelik, hogy egyedül éljenek, csak ezzel még kevesebb férfi és pár lesz boldog. Utolsó meg vagy egy kisfiú akinek sosem volt kapcsolata csak itt fröcsög...Sőt csak ez lehet, mert a macsó csávók nem gyakoriznak. Én akárhová mentem az életben esküvő, házibuli, céges ebédlő az összes nő egy férfi körül zsongott mindig. És ezt úgy írom, hogy volt már egy házasságom, 2-3hosszabb, 2-3rövidebb kapcsolat és ennyi futó kalandom is. 42f Aki azt írja ez baromság, az nem ismeri a társadalmat. Sok 36-40es nő és férfi ismerösöm él egyedül, mert vagy feladták vagy nem találnak vagy senki nem jó nekik. És mindkét nemben vannak Sportos jóképű emberek is. Persze van egy nagy réteg mint én is akinek családja van és inkább nem lép ki a rossz kapcsolatból, mert tudja, hogy ugyanez a kör menne előröl. Persze vannak kivételek akik több gyerek és munka mellett is boldogok, de ez az 1%. Persze itt a gyakorin ez a szám 50%...
2020. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
23%
#34 te beteg vagy :"D
2020. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
21%
34# Örülünk hogy tetszett, és köszönjük hogy ilyen építő jellegű kritikákat fogalmazol meg,ês ilyen szép érveid is vannak!
2020. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az összes így van vele.

Az exem, aki finoman fogalmazva külsőleg nem volt egy top nő (mint később kiderült belősre sem), is tipikusan ilyen. Aranyos volt, imádtam a mosolyát, de lássuk be az arca nem volt túl szép, inkább összességében átlag alattinak mondanám ha mindet egyben nézünk.

Amikor velem összejött én "jobban néztem" ki, mint az előttem lévő pasija, majd utánam talált megint egy "nálam jobban kinéző csávót". Igazából nem talált, mert a gyereknek csak pár kúrásra kellett exem, de hát a nők ilyenek. Sőt, amúgy a csávó sem nézett ki jobban, olyan feje van, mint egy előembernek, de szépen ki van gyúrva és van a fővárosban egy (örökölt) lakása... milyen véletlen, hogy az exem pedig Pestre akart menni egyetemre...

Szóval most biztosan keres magának valakit aki "még jobban néz ki" vagy még "gazdagabb" hátha megkurathatja magát vele. Persze ezzel semmit nem nyer, de ezt felfogni képtelen a legtöbb nő. A "pasik 10%-a" pedig jól csinálja, többet egyik ilyen ri**c sem érdemel...

2020. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
23: Többségének? Melóban 12 férfiből 4 embernek van párja, baráti házibulis társaságban 10 emberből 4nek (nem, nem ugyanaz a társaság és nem ugyanaz a 4 :D ). Ezt nem nevezném többségnek. (33/F)
2020. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
32-es 23/N -nek szólt.
2020. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!