Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok 60%-a tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok 60%-a tényleg a pasik 10%-át keresi?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 18:33
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
24%
#10 lepontoztalak
2020. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező: [link]


#1: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


#4-es válasz.


És nem csak emiatt, de saját tapasztalataim alapján se igaz az amit mondasz. Nekem is mondta már nő, hogy az a baja, hogy nem játszadoztam vele. Egy világ omlott bennem össze aznap, mert beigazolódott az, hogy a nőknek nem kell az ami jó, szimplán azért, mert az jó. Nekik a rossz kell, mert az nem jó.


Gondolom most mindenki jön majd azzal, hogy "biztos rossz lányoknál próbálkoztak". De könyörgöm, akkor hol vannak a "jó" lányok? Mert bújócskázni profin tudnak az egyszer biztos.

2020. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Fogalmam sincs, hogy "nők nagy átlaga" kit keres és hol és miért. De az biztos, hogy 5-en voltunk barátnők, és soha nem vesztünk össze férfin. De annyira nem, ha egy vígjátékban 5 férfi főszereplő volt akkor 5-en 5 félét stoppoltunk le. Még véletlen sem fordult elő olyan, hogy a társaságban 2-en is ugyanazért a srácért epekednénk.


Ezt én is furcsának találtam, de ez volt. Mind az 5-en tök máshogy értelmeztük a "jópasi" fogalmát. Így ezen tapasztalataim alapján, én az ilyen "a nőknek csak a férfiak 10%-a kell" kérdéseknél csak a fejemet ingatom, és azt gondolom magamban:"csacsi öreg medvém"

2020. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
80%

Azt nem tudom, de hogy a férfiak rohadt igénytelenek párkeresés/párválasztás szempontjából és ez a valamire való nők szemében rendkívül kiábrándító, az biztos.


Gusztustalan, amit néhány férfi csinál kétségbeesettségében. Eldobja minden férfiasságát és tartását, miközben mindenkire is nyomul ahelyett, hogy alaposan megválogatná még azt is, hogy ki iránt érdeklődik és kit akar megismerni

2020. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
67%

#15


Vagy van a másik véglet amikor az ember nem találkozik senkivel aki megfelelő lenne egy kapcsolat szempontjából. Külsőre persze sokan megfelelnek, de viselkedésre... Én pl. összesen 3 személyt ismertem eddig életemben akiknél azt mondtam volna, hogy igen. A sors kegyetlensége, hogy mindhárom kiesik, az egyik túl fiatal, a másik túl messze él, ráadásul házas is, a harmadik meg utál. Szóval ez a véglet se jobb, tapasztalatból tudom.

2020. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
16%
#15 a nők miatt kényszerülünk erre
2020. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
33%

#15: Egy átlag pasi nem teheti meg, hogy válogat. Vagy több vasat tart a tűzben és reménykedik, hogy nem fogja mindegyik kikosarazni és/vagy barátzónázni, vagy marad az örök magány, és a rengeteg elvesztegetett idő, amit arra pocsékolt el, hogy egyesével ismerkedett a lányokkal.


Persze ha valaki nagyon menő topcsávó, annak el van nézve, ha több nőt dug párhuzamosan. De aki nem ilyen, az mégis "mit képzel magáról?!"

2020. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
37%
Én viszont elnéztem: talán a nők nagy része nem csak a felső 50%-ig hajlandó lemenni, hanem jóval lejjebb is mert vagy senkinek sem kell, ezért lejjebb adja, vagy valami fatális véletlen miatt észreveszi az értékeset egy leértékelt férfiben is (aki jellemzően értékes is). De az utóbbi sajnos ritka mint a fehér holló...
2020. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
24%
Semmi sem lehetetlen, de nem Mo.-n.
2020. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%
A nők 90%-a a férfiak legjobb 10%-át keresi. Ez tény. Ezt senki nem fogja felülbírálni.
2020. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!