Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok 60%-a tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok 60%-a tényleg a pasik 10%-át keresi?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 18:33
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
36%
Én inkább a kérdezővel értek egyet: a 60% sokkal reálisabb tekintve hogy sok a kövér nő is, meg csúnyából is akad pár, azok jó része rárepül másokra is
2020. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
67%
Ez sajnos így van. Tagja vagyok egy facebook csopinak es valamelyik nap mindenki megosztott egy kèpet, volt egy kamus srac kamukeppel, az osszes csaj lajkolta, az atlagos kinezetu, normalis sracokat kb le se szartak.
2020. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
79%
Így van, de a legtöbbjük ezt tagadja. :) Persze a nagy köntörfalazás után kiderül, hogy pl. mégis csak egy chris hemsworth-re vágyik, gazdag kivitelben, sok extrával. :))
2020. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
73%

#14: Azért van ennyi elkeseredett férfi aki szinte már bármit képes lenne megtenni egy nőért, mert sokaknak semmi sem jut. Hangsúlyozom, SEMMI. És ez a nők hipergámiája miatt van, szóval magatoknak köszönhetitek, hogy a férfiak az igényeiket már a nullához közeli szintre adták le.


#23: Eddig minden nőnek akivel randiztam, a telefonján Chris Hemsworth, Ryan Gosling, Jason Momoa, Sebastian Stan, stb. volt a háttérképe. Ez is a hipergámiát bizonyítja. Persze megfelelni semmi sem felelt meg nekik, 10-ből 8 azóta is szingli. Az a 8 meg büszkén hangoztatja, hogy "inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban". Na ez a szöveg magyarul annyit jelent, hogy "inkább egyedül, minthogy lejjebb adjam az igényeimet, ami egy Ryan Gosling szintjén van".

2020. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
88%

7: Nálam pedig mind hiányzik, mert egyszerűen engem teljesen más dolgok érdekelnek. 30 felett 1 randim sem volt (haveri kapcsolatok igen, de randi vagy romantikus kapcsolat, vonzalom irányomban soha)

15: ez viszont hülyeség :D Ez az egész kompromisszum duma. Aki tetszik, az bármilyen is, tetszik, tehát lef_som, hogy más szerint akár ronda is lehet, számomra nem kompromisszum egyáltalán, mert NEKEM tetszik. Tehát itt semmilyen kompromisszum nincsen. Ha meg nem tetszik, miért jönnék vele össze? Katika néni 70 éves, 130 kiló, 1 foga és 80as iq-ja van.. Ez nem kompromisszum, ez igénytelenség, és gondolni sem tudok rá.

2020. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
24-es: Élethosszig tartó válogatást és hosszú, "boldog" magányos éveket kívánok ezeknek a "nőknek".:D
2020. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
77%

26# Szerintem meglesz nekik, ismerem a típusát, és amikor az egyik-másik "álompasi" jól átbassza (merthát miért is ne) akkor ő jól megsértődik és örök cölibátust fogad. Aztán csodálkozik hogy egyedül van, annyira szánalmas hogy ennyire ostobák, és képtelenek bármiféle értelmes kompromisszumra is, nemhogy lejjebb adnák ostoba igényeiket (amiket egy nagydumás senkinél gondolkodás nélkül dobnak sutba), hanem inkább bevágják a durcit.

A legjobb hogy meg ők is érdemlik hogy egyedül legyenek, mert nem érdemelnek szerető társat, csak ne kellene a férfiaknak is meginni ennek a levét...

2020. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
75%
#27 Na igen, itt is állandóan hangoztatják, hogy nekik nincs szükségük "lúzerekre", akik kedvesek, figyelmesek, és akik bármit megtennének értük, mert az "unalmas, meg hát mit szólnának a barinők". Aztán meg amikor belebotlanak a bunkó, paraszt, izomagyú vállalkozó "álompasi" - ba, aki csak megdugja őket, akkor meg jön az áldozatszerep, hogy "miért nincs normális pasi?" Erről ennyit hölgyeim... -.-"
2020. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
17%
sok szerencsétlen itt siránkozik, rinyáljatok csak addig én szanaszét dugom a lányokat
2020. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
#29 igen, azért lógsz most is itt... 🤣
2020. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!