Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok esélyt adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok esélyt adnátok egy olyan pasinak, aki határozatlan, félénk, szomorú, nem mer emberek közé menni mellé túlsúlyos és egy lányba keresi a messiást?

Figyelt kérdés
De mellé kedves, érzékeny, romantikus, udvarias, szeretetéhes és nem csalna meg.
2017. szept. 16. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Amelyik lánynak egészséges lelke van, az nem koloncot keres maga mellé, hanem azt, akivel boldog lesz, vagy esélye van rá.

Amiket itt felsoroltál, azok nem vonzó dolgok. Az utolsó főleg, mert megmutatja, hogy nagyon sok dologban kellene fejlődni.

2017. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Mar megint te vagy?

Meg mindig nem.

2017. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem mert az ilyen emberek kapcsolatfüggők és társfüggők. Emellett a féltékenykedés mindennapos probléma náluk. Nem, nem fogom a napom minden egyes percét vele tölteni csak mert én vagyok az egyetlen akivel képes kommunikálni. Van mindenkinek elég saját gondja, szerintem senkinek nem hiányzik, hogy 0-24ben más lelki világát kelljen istápolnia. Főleg ha egy felnőtt férfiról beszélünk. Nem szeretem, ha a párom lóg rajtam és nem hagy teret nekem. Meg az sem hiányzik, hogy lehúzzon erre a szintre. Nem vagyok "messiás" senkinek. Aki magán nem tud segíteni, azon én se tudok.
2017. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Csak megjelent előttem egy kép, amin a fulldokló ráakaszkodik az úszni tudóra, és mindketten megfulladnak.
2017. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Vannak boven nok, akik igen. Szeretettel varnak a pszichologiai rendelojukben.
2017. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én szeretném, ha a pszichologusom és a barátnőm is lenne egyben, utána olyan szeretetet adok neki, mint amit mástol nem kap meg.
2017. szept. 16. 19:18
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Olvasni is rossz volt ezt a leírást. KIZÁRT hogy ilyennel kezdjek, soha. A gondolatától is rosszul vagyok. L
2017. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Vagy tanítgatnám, vagy összejönnék vele egy időre, hogy megneveljem, ha engedné sors.
2017. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Persze, biztos nagyon szeretnéd, csak megfojtanád pár hónap alatt vele.
2017. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem, és szerintem ne is álmodj arról, hogy a lány lesz számodra a megváltó. Akkor csalódni fogsz. A legtöbb ember az ilyen dolgokat egyáltalán nem tudja megérteni, elfogadni, nem még kezelni. Én sem vagyok teljesen oké lelkileg, és azt tudom mondani, hogy a párkapcsolat segít valamennyit, de véglegesen nem hárítja el a problémákat. Ahhoz jóval több kell.


Esetleg még József Attilát tudom mondani, aki a pszichológusnőjébe szeretett bele, de nézd meg a Flórával való "kapcsolatát." Eleve más férfival versengett, és némelyik forrásból az süt le, hogy Flóra legfeljebb sajnálatból bútorozott volna össze vele. Te igazán akarod ezt? :/


21/L

2017. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!