Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj az önbizalomhiányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az önbizalomhiányos, önbecsülés nélküli, határozatlan, nem magabiztos pasikkal? 29/F

Figyelt kérdés
Miért nem kedvelik őket a lányok?
2017. jún. 20. 20:42
1 2
 1/16 anonim válasza:

Én is kíváncsi vagyok a válaszokra, mert én is ilyen vagyok.


Amúgy unalmasnak tartanak minket szerintem

2017. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Aki nem tud a saját életével kapcsolatban döntéseket meghozni, és mindig másoktól várja a megoldást a problémára, főleg 25 fölött azért az nagyon gáz.

Ha egy önbizalomhiányosnak párja van, akkor mindig bizonygatni kell neki, hogy ő tényleg szerethető, tényleg ő kell a másiknak, viszont az önbizalomhiányos ezt képtelen felfogni, mindig keres valamit, amivel azt tudja saját magának bebizonyítani, hogy ő valójában nem szerethető, csak pótlék, mert nem volt jobb.


Ha saját magadat nem szereted, akkor hogy várhatod el, hogy a másik szeressen téged?


Az itt felsorolt negatív dolgokon lehet változtatni, el lehet kezdeni önismerettel foglalkozni, tanulj önszeretet.


Egy nőnek szükséges, hogy fel tudjon nézni a párjára férfiként, ugyanakkor a pasinak is fontos, hogy a nőként tudjon felnézni a párjára.


Kérlek, hallgasd meg ezt a dalt, és ha tetszett, akkor az előadónak a további dalait is hallgasd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=FajXwEj1r6Q

2017. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"Egy nőnek szükséges, hogy fel tudjon nézni a párjára férfiként"


Ezt fejtsd ki légy szíves bővebben!

2017. jún. 20. 20:52
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem az unalom a gond, az ezektől a tulajdonságoktól független. Egy magabiztos férfi is lehet unalmas, egy önbizalomhiányos pasi meg izgalmas.


Az én gondjaim a következők:


Folyton megerősítésre vágynak, dicsérni kell őket, bókolni nekik, hízelegni. Folyton nyavajognak, egy csomó problémájuk van. Rosszul érzik magukat, nem szívesen mennek programokra, mert jajj meglátják őket mások. Nem tudják, hogy kell viselkedni társaságban, furcsák. Nem állnak ki sem magukért, sem a szeretteikért, mert másokat többnek hisznek maguknál.


Nem lépnek túl egy problémán, ezerévig megy ugyanaz a lemez. Annyit foglalkoznak magukkal, hogy rám nem jut idő. A bajaikat túlértékelik, minden más alá kerül. Pl az én gondjaim.


Személyes tapasztalat, hogyha kapcsolatban vannak, és új lány rajong értük, simán félrelépnek vagy szakítanak, mert azt hiszik valami extra különleges, ha észreveszi őket valaki.


Aki nap mint nap találkozik kísértéssel, annak nem nagy ügy egy újabb p.nci. Aki viszont úgy érzi minden p.nci ajándék és soha vissza nem térő alkalom, az élni fog a lehetőséggel.

2017. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Kérlek olvasd el Csernus Imrétől a Férfi című könyvet, vagy hallgasd meg hangoskönyv formájában ( https://www.youtube.com/watch?v=Bm2522HYEN4&list=PL70C7A783B..


Abból meg fogod érteni, hogy mit jelent, hogy a nő férfiként tudjon a párjára felnézni.


De első sorban, te hidd el magadról, hogy férfi vagy, viselkedj is úgy, vállald tetteidért a felelősséget, és szeresd magad.

2017. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1.Nem lehet egy életen át folyton bizonygatni a másiknak, hogy őt szereted, hogy ő mennyire szerethető. Nyilván úgy kell bánni a másikkal, hogy érezze a szereteted, de egy önbizalomhiányos embernek semmi sem elég.

2.Ha saját magát nem képes megbecsülni, engem majd meg fog?

3.Nem az anyukája vagyok, hogy terelgessek egy felnőtt férfit, nélkülem ne tudjon dönteni, ne tudjon kiállni a saját igazáért. Arról nem is beszélve, hogy ha saját magáért nem képes kiállni, akkor értem sem képes.

2017. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem bizsereg tőlük a nuni, ez elég indok szerintem. :D
2017. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez nőben sem vonzó, nem hogy férfiben.

Nem szeretem a tesze-tosza embereket.

Hogyan érvényesíted így magad az életben?

Senkit nem akarok naponta pátyolgatni, istáplni.

Önbecsűlés nélküli pasi? Inkább nem.

2017. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Látom szingli maradok :( :D
2017. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy önbizalomhiányos, önbecsülés nélküli, határozatlan, nem magabiztos pasik.
2017. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!