Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj az önbizalomhiányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az önbizalomhiányos, önbecsülés nélküli, határozatlan, nem magabiztos pasikkal? 29/F

Figyelt kérdés
Miért nem kedvelik őket a lányok?
2017. jún. 20. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi a baj önbizalomhiányos, önbecsülés nélküli, határozatlan, nem magabiztos férfiakkal? Mármint -úgy érted- azon kívül, h önbizalomhiányosak, önbecsülés nélküliek, határozatlanok, és nem magabiztosak? Merthogy ez a négy, fent leírt dolog is elég nagy hiba külön-külön is, és főleg halmazatban.


De lássuk csak!


Hát, legfőképp az a baj velük, hogy:


-töltögetni kell őket energiával, mert annyira ürese és gyengék,

-ugyanilyen a boldogtalan és életellenes mintát adnak tovább a gyerekeiknek,

-nem képesek saját sorsukért a felelősséget elismerni,

-nem képesek a saját sorsukért a felelősséget felvállani,

-nem képesek az életüket irányítani,

-és túl sokan vannak.


Kifejtsem részletesebben?

2017. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én a félénk ,csendes visszahúzódó zártabb,rendes kedves férfiakat kedvelem de ők rejtve élnek közöttünk nehéz sajnos őket megtalálni,hol vannak? 30N
2017. jún. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan ugyanaz, mint az önbizalomhiányos, önbecsülés nélküli, határozatlan, nem magabiztos nőkkel: ilyen személyiséggel kínkeserves együtt lenni.

(Írom ezt úgy, hogy én voltam az önbizalomhiányos stb nő... kb tönkretettem ezzel az exem, örülök, hogy vége lett. Ő is talált magának új párt, én meg kijöttem a gödörből, aztán én is találtam párt, és boldog vagyok vele.

Soha nem szabadna komoly lelki bajokkal kapcsolatba kezdeni, csak ront a helyzeten.

2017. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És nektek mi a bajotok az önbizalomhiányos,önbecsülés nélküli,határozatlan,nem magabiztos csajokkal?
2017. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12

Ők a barátzónában találhatóak.

2017. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14

Semmi.

2017. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!