Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalomhianyos nő mennyire tud kiábrándító lenni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, hogy mennyire az. Ha valaki teljesen, az elég zavaró, mert egyrészt a bókokat gúnyolódásnak veszi, másrészt az önbizalomhiányos emberek gyakran elhanyagolják a megjelenésüket. Ha csak kicsit, az nem probléma.
2017. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Az önostorozó fajta rettentően.
2017. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem kiabrandito, hanem mar rovid tavon is iszonyatosan irritalo.
2017. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Az tud lenni, főleg, ha beteges féltékenységgel párosul.


Hisz a féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízik meg a párjában.


A bókokat nem fogja tudni elhinni, nem hiszi el, hogy ő is szerethető, azt fogja hinni, hogy csak kihasználásból vannak vele, mert nem volt nála jobb.

Folyamatosan a kicsinyes önértékelési problémákkal lesz tele az egész kapcsolat.

2017. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. máj. 24. 17:01
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Akinek meg van önbizalma, annak nem kellenek a bókok. Minek a seggét nyalni? Mármint ez szerintem jó.
2017. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon kiábrándító tud lenni. Itt írták előttem, hogy főleg, ha féltékenységgel párosul. Az esetek jelentős hányadában ez automatikusan "hozomány", a kettő együtt jár.


Leépítés a megoldás.


33F

2017. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég idegesítő. Volt, hogy ez miatt nem jöttem össze lánnyal, mert egyenesen irritált.
2017. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor baj, ha állandóan sajnáltatja magát, vagy követeli tőlem, hogy bizonyítsam az ellenkezőjét. Az ilyenektől menekülök.
2017. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha csak a külsővel kapcsolatos az önbizalomhiány akkor az is irritáló vagy kiábrándító tud lenni?
2017. máj. 24. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!