Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milliomos nő csak milliomos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milliomos nő csak milliomos férfit választ párnak?

Figyelt kérdés

Úgy nagyon leszűkíti a kört mert kevés a milliomos férfi az átlagos férfiakhoz képest.


Mi van ha milliomos férfiak közül nem vonzódik egyhez sem, akkor sem választ átlag férfit?



2020. márc. 28. 20:29
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

# 20


Most néztem ez egy betanított munkás közel nettó 300.000-es bére Budapesten, akkor ő már nem csóró?


[link]

2020. márc. 28. 23:51
 22/32 anonim ***** válasza:
300 ezer az elég jó, de sokan nem keresnek még közelítve sem annyit!
2020. márc. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, 300 ezerből már fenn lehet tartani egy albérletet is, ami a nők elvárásainak egyike.
2020. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Őőőő... Próbálom összerakni az itt hallottakat. Tehát egy nő simán lesz lábtörlője egy férfinek a pénzéért. Pontosítok, azért a pénzért, amit a férfi rászán azért, hogy legyen kit dugnia, akkor és úgy ahogy csak akar.


Egy gazdag nő meg vesz magának egy szobakutyust, mármint egy olyan pasikát, aki szexuálisan kényezteti. Még akkor is, ha a nő bűn ronda, de kérhet tőle pénzt.


Minden nő találhat gazdag férfit, csak kijjebb kell tolnia a határokat, mármint falun kívülre. Tehát minden nő szívesen vállalja a kitartott k-rva szerepkört.


A nők szóba sem állnak 200EFt-alatt egy férfival, még a pénztáros sem. Ezek szerint a nők magasabb rendű élőlények, mert kizárólag ők döntenek, és az alap a pénz.


Pillanat! Akkor most ki mit akar? A férfi: kell egy nő akit úgy és akkor dugok amikor akarok, a pofáját meg tegye alapállásba, mert én tartom el.


Nő: Egy férfi legyen gazdag, mert csak olyannak játszom el az orgazmust, olcsó jánosok meg mit képzelnek! Tünés, meg különben is, előlem szívják el a levegőt.


Ezek után elégedetten dőlök hátra: van pénzem, sőt több mindenem van, mint amire szükségem lenne. Van feleségem, lányom, több ingatlanom, autóm. Mindketten autonóm személyiségek vagyunk, mindkettőnk egy egyéniség, semmit sem követelünk egymástól, szabadok vagyunk. Ebből a szabadságból adunk magunktól, magunkból egymásnak. Húúú de elcsesztünk valamit... :D

2020. márc. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%

NEM

van 2 házam és 2 lakásom is (részben örökség) most tervezem a 3. lakást venni a gyerekeimnek (a lakások és a kisebbik ház ki van adva)

mellette 3 kis egészség/bio boltom (most nyitottam volna a 4iket:( )

a bankszámlámon is gyarapodnak a forintok rendesen

igaz van 3 gyerekem is


mégis egy pasi sem akad, pedig nem vagyok bűn ronda

sőt volt h megkaptam már h golddigger vagyok mert fizette a teám amit randi alatt fogyasztottam ...


anyagi helyzetemről nem beszélek se ismerkedéskor sem randik alatt

nincs zsebkutyám sem bömösöm, átlagos életet élek mert nem akarom h a pénz miatt legyek megbélyegezve.


az elmúlt 2 évben nem találtam egy férfit sem akivel szívesen összekötöttem volna az életem, az tény h nem tartom el, de nem is kell engemet se eltartani ! olyan már volt aki lepattintott majd mikor megtudta h jól állok anyagilag visszamászott volna de az meg pont ezért nem kellene


szóval nem a pénzem múlik a dolog

2020. márc. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én azt mondom keressen mindenki hasonló típust.

Nehezen feldolgozható a másiknak a a nagy eltérés , főleg szerintem férfi viselné nehezen azt hogy a nő ratermettebb. De idővel a nőnek is kevés lesz egy szerencsétlen férfi.

2020. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Ha van esze, akkor igen.
2020. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a milliomos még nem számít már gazdagnak, nekem is van pár millám, de olyan csórónak számítok így is mintha egy forintom sem volna

Az igazán gazdagoknak több száz milliójuk is van, de arra nincs ilyen szó, a milliárdos meg ritka, de azért ez a milliomos dolog megtévesztő, nem takar valódi gazdagságot

2020. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

25-ös. Szerintem nálad túlsúlyban van a külsőség. Általában azok a nők maradnak egyedül, akiknek egy fittness bajnok testű, olasz modell arcú, kockahasú 40-es sármőr kellene. Természetesen egy orvosi diplomával, egy bejáratott, plasztikai sebész magán praxissal.


Nem, nem azért hogy ő tartson el, csak a megjelenés és a sziklaszilárd férfi ideál kedvéért. Én házas ember vagyok, hál' Istennek nem kell az ismerkedéssel szenvednem, de ismerek nem egy olyan nőt, akinek mindene megvan, de az ég világon senki sem jó nekik. Most sem a telepi trógerekre, az mániákus hazudozókra, a drogos 5Ft-ot nem érő lúzerekre gondolok. Eléggé baj van a nőknél is a toronyba, amikor az aktuális, világszintű top férfiak(sportolók, színészek, híres emberek) jelentik nekik(vagy a hozzájuk nagyban hasonlító) a kizárólagos leendő partnert.


Tegyük hozzá azt is, hogy a 40-es korosztályban extrém zuhanórepülés veszi kezdetét a nőknél, mármint ami a külsejüket illeti. Egyszerűen nem is értem, hogy miből gondolják hogy egy top kategóriás férfi akár észre is venné őket. A másik probléma meg az, hogy arányaiban a jó pasik, a normális férfiak ebben a korban meg már családosak, feleség, gyerekek...

2020. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

25-ös vagyok


tévedésben vagy, simán egy átlagos férfit szeretnék aki megtud békélni azzal h van 3 gyerek és nem akarok többet ... nem akarok egy sármört mert az lelép és megcsal, nem kell plasztikai sebész sem ... lévén nem akarok más lenni... és mint írtam nem érdekel a másik jövedelme

nem járok szoliba, nincs rajtam 2kg smink, műkörmöm sincsen, nem véletlen h nator/bio/egészségboltom van ...


tudod az a baj h legtöbb esetben nem én kellek nekik hanem a biztos háttér

azért nem kellek meg 3 gyerekem van

azért nem kellek mert nem fogok szülni többet

látod te is képtelen vagy elhinni h normális, átlagos az értékrendem egyből beskatulyázol valahova ahol nem vagyok de az előítéletek működnek...

no pont ezért nem találok pasit


írhatnám h bezzeg a pasik ugyebár nem csorgatják a nyálukat a topomodel csajok után és ugyebár nem huznák meg öket és nem akarnának villogni a fiatal pipikkel, de hát én ezt nem irthatom le ugyebár mert még megsértődnek ...

ez a kettős mérce amit alkalmazol


és nem írtam kort, így az is hibás amit írsz

32 vagyok és ikreim vannak :)

2020. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!