Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan növelnéd az esélyét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelnéd az esélyét, hogy megtaláld a lelki társad ha milliomos lennél?

Figyelt kérdés
Nem luxusautóval csábításra meg hasonlókra gondolok, hanem olyan módszerekre amihez sok pénz kell.

2019. szept. 25. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy nem növelem, mert nem lehet. Ha valaki nem extrém jó kinézetű férfiként, nem tudja "felgyorsítani" az ismerkedést. És ha az, akkor is csak korlátozottan.

Nőknek pl. számolatlanul elérhető a férfiutánpótlás Tinderen, és sokan így sem találják meg.

2019. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Keresnék egy profi pszichológust.
2019. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Könyörgök ne legyél felszínes.A belső érték a fontos.Műveltség,értelmesség,humor,kedvesség,figyelmesség.

Költenék színházra,művészetekre,utazásra,könyvekre.

2019. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Lelki társat nem pénzert fogsz találni.
2019. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na mondok egy példát:

Fizetek egy társkereső irodának. Úgy tudom az akár 100ezer forintot is megközelítheti.

2019. szept. 25. 14:02
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Talán annyival könnyíti meg h an miből utazgatni és ez által több embert megismerni más országokban, vagy akár itthon is..
2019. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

A lelki társ annak való aki nem tudja egyedül megoldani a problémáit.


Ha sok pénzed van, akkor legfeljebb olyat találsz aki eljatsza hogy lelki társ.

2019. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

A társkereső iroda tényleg nem egy hülye ötlet, ott legalább gondolom, van vmi garancia arra, hogy legalább pár randit összehozzon az ember.


Én a magam részéről belegondolva biztos, hogy végignéznék a ruhatáramon, és kipótolnám a hiányzó dolgokat és a kicserélném a nem olyan jó minőségű termékeket, ruhadarabokat minőségibb darabokkal, minden ruhámat testre szabatnám. Elmennék magánorvosokhoz, főleg bőrgyógyász, forgorvoshoz, hogy a külsőmből kihozzam a legtöbbet. Minőségi fodrász, esetleg stílustanácsadás. Szerintem egy etikettkurzus sem rossz befektetés. Többet költenék művelődésre, kultúrára. Ha vezetnék autót, és vmi nagyon csotrgány járgányom lenne, frissíteném (nem feltétlen vmi látványos luxusverdával, de valami vállalhatóbb, jó minőségű autóval).

(PUA-t hagyjuk, az sztem nem igazán segít, főleg ha minőségi társat szeretnél majd a későbbiekben)


Ha már randiról van szó, első randira tuti nem vmi nagyon puccos helyre hívnám meg a másikat, hogy ki lehessen szűrni a golddigger típusokat, de 2-3. randin már lehetne különlegesebb helyeket választani... nem feltétlen csiricsáré puccos éttermet, hanem olyat, ami kuriózum, persze megbeszélés után, hogy neki oké-e (pl. egy ínyencebb főzőkurzus vagy egy hőlégballonos utazás).

2019. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A pénz önmagától növelné az esélyét, ha már ott van a számlámon és tényleg milliók.

Mondjuk én most nem dolgozok, de tegyük fel dolgozok egy rossz helyen ahova gyomorideggel járok be, bemegyek és megmondom mindenkinek akit utálok, hogy csicska vagy, csicska vagy és te is csicska vagy.

Nem kéne dolgoznom, nem aggódnék a nyugdíjon.


Sokat fordítanék az egészségem megőrzésére, sportolnék.

Érdekes könyveket olvasnék el.


Az ismerkedésben is sokat segítene, de nem feltünősködésre költeném, ugyanúgy néznék ki mint most.

Csak ha bemegyek egy buliba, jönne velem elvegyülve 4-5 vadállat, hogyha belém köt bárki is, akkor bevédjenek, így odamernék menni olyan nőkhöz is akikhez alapból nem.


Másik dolog valami pszichológiai hókuszpókusz lenne, ami által határozott lennék, bár szerintem a pénz tudata amúgy is adna határozottságot mint feljebb írtam.


De ha valakivel össze is jönnék nem tudhatná, hogy milliomos vagyok. Így biztos nem azért lenne velem.

2019. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinaltatnam a bőrömet, a hajamat, a szememet, életmódot valtanek, ehhez is kell ám pénz, rohadt sok...
2019. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!