Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan növelnéd az esélyét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelnéd az esélyét, hogy megtaláld a lelki társad ha milliomos lennél?

Figyelt kérdés
Nem luxusautóval csábításra meg hasonlókra gondolok, hanem olyan módszerekre amihez sok pénz kell.

2019. szept. 25. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hozzátenném, hogy fogorvoshoz én is elmennék.

Meg lézeres szemműtét, tehát olyan dolgokra költenék ami nekem nem adatott meg, de másnak alap.

És én hátrányba vagyok.


Viszont ilyen színház, operett ilyen elit dolgok, nem érdekelnek, mivel van pénzem nem akarok feljebb kapaszkodni, amúgy meg nem érdekelnek az ilyenek.

Inkább elmennék Angliába minden héten élőben nézném a premier league-t, vinném a haverokat. Jó söröket innék.

Ugyanazt csinálnám mint a mostani életemben, csak magasabb szinten.

2019. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban öltözködnék, híres stílustanácsadók vélemenyét is kikérném. Megcsináltatnám a lézeres szőrtelenítést is, bár ez inkább akkor fontos mikor levetkőzöm, nem az ismerkedési időszakban (kóros szőrösödésről van szó még mell tájékon is...)

Ha lenne elég pénzem többet is jarnék el itthonról, nyaralások, bulik... En is szerveznek sok házibulit, amire ismerősöket is hozhatnának a barátaim. Az ilyen közvetett kapcsolatokból is sok szerelem szokott kialakulni.

2019. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igényesen öltözött lennék mindig, sok utazásra járnék ott is sokat lehet ismerkedni
2019. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6%

Akkor méginkább lexarnám az egészet, hülye lennék elköteleződni. :))

Inkább prostiznék. :D

2019. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én igy élek :-) Bocs.

Vagyis lazán, nyugodtan, nem a mindennapi hajtásról szól az életem.


DE !!!

Nem mutogatom maga, nem feltünősködök, nincs 30 cipőm és negyven öltönyöm, és nem majmolom a divatvilágot, viszont igéyensen válogatom össze a ruháimat. Nem dicsekszem egy új ismerettségben (nincs előadommagam alfahimtempóm) semmimmel. Vagyis a lány csak azt látja, hogy nyugodt vagyok, nem kapkodok, nincs naponta 500 üzenetem a telefonon, stb stb. és amit akarok, minden belefér. Na nem naponta új Ferrarik és hasonlókra gondolok.


Namármost, ha van pénzed, akkor van időd is !!! lelkizni, gyengédnek lenni, nem kell az utcán lenni és a sok agressziv autóssal küzdeni, dudálva-anyázva.


És az ujdonsült lány csak ezt látja. Jó, sok esetben ez is megoldás neki erre arra.

Na mindegy. Szóval csak az nem talál lelki társat, aki a pénzével királykodik és übermutogatja magát, mindegy hogy milyen platformon.

2019. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!