Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, az alábbiak közül mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az alábbiak közül mi az, ami instant kizáró okot jelent nálatok?

Figyelt kérdés

Ha a nő...

1) ... nem tud főzni.

2) ... szereti megosztani az életterét macskával vagy kistestű kutyával, és ezen nem tervez változtatni a későbbiekben.

3) ... szokott trágárul beszélni, leginkább olyanok társaságában, akikkel közelebbi, haveri/baráti viszonyt ápol.

4) ... tapasztalatlan szexualitás terén.

5) ... volt már szerelmes lányba.

6) ... pszichiáter által felírt gyógyszereket szed, így üti meg az "átlagember" kiegyensúlyozottságának szintjét.

7) ... nem sportol, nem táplálkozik tudatosan (de azért a junk foodot sem tolja túl).

8) ... agnosztikus, de kacsintgat az evangélikus kereszténység felé.

9) ... nem szereti az érzelemvilágának a legmélyét megismertetni a másikkal az ismeretség kezdetén, fokozatosan nyílik meg.

Hirtelen ennyi jut eszembe.


2020. márc. 27. 04:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Na most derül ki, hogy több személyiséged is van, és 28-19-es válaszoló megegyezik a kérdezővel. :O
2020. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
32%
dohányzik, el van adósodva évtizedekre, kövér, buta de mégis azt hiszi magáról hogy okos.
2020. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

#31

Lebuktam, saját magamnak válaszolgatok igazából

2020. márc. 27. 17:53
 34/40 anonim ***** válasza:
Francba... 😂
2020. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Egyébként nem a kérdező vagyok, de szerintem úgyis hiába írom.
2020. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Pár gondolatot szeretnék veled megosztani, ha nem baj:)

Sütés-főzésben szerintem van aki örömét leli, de ők inkább akik kreatívkodni akarnak a konyhában. Új ízeket, színvilágot belevinni, de ezt a kreativitást nem elég kiélni a végtermék nem árt ha el is fogy. Volt, ültem már úgy asztalhoz, hogy inkább álltam fel éhen más pedig csak azért evett hogy ne sértse meg a házigazdát és ennek szerintem nem sok értelme van.


Az állatias rajongás terén volt barátnőm kb élt halt ezekért a kedvencekért. Konkrétan jobban örült annak ha ott volt a macska mint hogy én. Bár lehet hülyén hangzik, de rosszul esik ha egy állatot föléd helyeznek. kieg.: Nem egyszer keltem fel éjjelente, hogy a macska nyűglődik mert unatkozik és úgy nem valami pihentető az alvás.


Nekem ez az agnosztikusság (jól mondom?), kicsit olyan szedett vedetten hangzik.Én is így tudtam az egészet mint fogalom, de azt hittem te konkrét dolgot tudsz ezzel kapcsolatban mondani. Mondjuk miben másabb ez mint az a hit hogy isten teremtette a világot csak magára hagyta, vagy hogy a világot nem teremtette senki? A Lehet miatt? Lehet hogy igen, lehet hogy nem? Tehát ha kételkedem isten létezésében, de nem zárom ki akkor én agnosztikus vagyok?

2020. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

kieg az állatias dolgokhoz.

Ismerősöméknek van valami állat, meg nem mondom mi... talán kutya. A lényeg hogy komoly bébiszitteri felügyelet van, nem lehet egyedül hagyni, nem maradhat kint az udvaron estére. Sőt... Volt olyan, hogy a kutya után telefonáltak mert nem kapott enni 4 órát.

2020. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

1. Majd megtanul.

3. Én is szoktam.

4. Nekem sincs sok.

5. Én is voltam már.

6. Úgyse tudnék róla, gondolom nem előttem venné be a bogyókat. Ha pár hónap ismerkedés után elmondaná nyilván lenne pár kérdésem, de csak emiatt nem küldeném el.

7. Én se. És a junk foodot szívesen túl is tolnám, ha nem lenne olyan drága. (Amúgy nem vagyok kövér, kb. 60 kiló. Képtelen vagyok hízni.)

8. Tökmindegy.

9. Dettó.


A kettest kihagytam, és nem véletlenül. Mert van egy állatszőr allergiám, így ez kizáró ok lenne, minden reggel úgy kelnék fel, hogy utána órákon át folyna az orrom. Max. ha lehet kompromisszumot kötni, akkor nem lehetnének az állatok a hálószobában. Bárhol máshol lehetnek, csak ott nem ahol alszok, és akkor ez is rendben lenne.

2020. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hát, a 10-ből 6,5 igaz rám (nem szedek gyógyszereket, de bipoláris vagyok), a válaszokat olvasgatva tényleg egyedül fogok meghalni. :D Bár ezt eddig is sejtettem.
2020. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

1. Senkit sem érdekel. Majd megtanul vagy megcsinálom helyette vagy közösen.

2. Annyira nem zavar sok embernek van házi kedvence. Ha nem zavar az alvásban akkor nem érdekel.

3. Én is szoktam. Aki ismer az tudja hogy ez nálam a baráti viszony jele ha valakivel trágárul beszélek.

4. Senki sem érdekel. Majd szépen bele jön. Lényeg hogy egy darab kőnél nagyobb legyen a szexuális vágya. Pár hét/hónap alatt meg belerázódik a dologba. Csak ne legyen túlzottan prűd.

5. Nem zavar. Ha meg nagyon szereti nyugodtan áthívhatja 3-asozni is XD De viccen kívül a leszbikusság nem zavar. Csak ha 2 pasi meleg azt utálom.

6. Nos ez már zavaró... Emberi gyengeség ha valakinek gyógyszer kell az átlag ember szintjéhez. Szóval ennek nagyon nem örülnék és akár kizáró ok is lehet.

7. A legtöbb ember ilyen. Lényeg hogy ne legyen kövér ennyi

8. Ez már lehet kizáró ok... Tárgyatlan hogy milyen vallásról van szó mindet utálom. Vagyis tolerálni tolerálom de a barátnőm ne legyen ilyen. Az emberiség többi része meg abban hisz amiben akar. Családban meg környezetemben sincs senki hívő ember így ne is legyen...

9. Nem gond én sem szeretek azonnal kitalálni. Lényeg hogy vidám meg humoros ember legyen. A többi meg jön magától


Szóval ez a 2 ok ami nálam a zavaró...


30F

2020. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!