Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, az alábbiak közül mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az alábbiak közül mi az, ami instant kizáró okot jelent nálatok?

Figyelt kérdés

Ha a nő...

1) ... nem tud főzni.

2) ... szereti megosztani az életterét macskával vagy kistestű kutyával, és ezen nem tervez változtatni a későbbiekben.

3) ... szokott trágárul beszélni, leginkább olyanok társaságában, akikkel közelebbi, haveri/baráti viszonyt ápol.

4) ... tapasztalatlan szexualitás terén.

5) ... volt már szerelmes lányba.

6) ... pszichiáter által felírt gyógyszereket szed, így üti meg az "átlagember" kiegyensúlyozottságának szintjét.

7) ... nem sportol, nem táplálkozik tudatosan (de azért a junk foodot sem tolja túl).

8) ... agnosztikus, de kacsintgat az evangélikus kereszténység felé.

9) ... nem szereti az érzelemvilágának a legmélyét megismertetni a másikkal az ismeretség kezdetén, fokozatosan nyílik meg.

Hirtelen ennyi jut eszembe.


2020. márc. 27. 04:35
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

+1, avagy 10), ahogy tetszik (csak mert más kérdésnél láttam, hogy ezen egyesek kiborulnak): szokott lenni akné az arcán-mellkasán-hátán, kb. ezen a szinten:

[link]

Arcon elfedi alapozóval őket.

2020. márc. 27. 04:40
 2/40 anonim ***** válasza:
77%

1: nem érdekel, én sem vagyok csecsemő

2: imádom ezeket a kis vackokat én is

3: amíg nyomatékosításra szolgálja, addig nem zavar

4: kortól függ, az én koromban már nem akarok senkit szexuálisan pátyolgatni (és nem nagyok az elvárásaim, nem vagyok a seggbőlszájba híve)

5: nem vagyok homofób, de nem szívesen jönnék össze biszexszel - nem kizáró ok, de van olyan helyzet, ahol ezen múlna, hogy kit választok

6: attól függ. Ha pánikbetegség vagy alvászavar a kezelés tárgya, nem érdekel. Ha öngyilkossági hajlam meg skizofrénia, akkor tartanék tőle, hogy kevés vagyok egy ilyen embert bírni idegekkel

7: instant kizáró ok, nézze meg magát 40 évesen majd

8: nem bírom a vallásosakat, a racionális lányokat szeretem

9: ez nem baj, ha egy hosszabb kapcsolatban képes megnyílni, akkor inkább előny, hogy nem minden jöttmentben bízik


+1: a dohányzás az, amire én nagyon harapok még

2020. márc. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Az általad írt +1 nem zavar.

De ha lehet egy tippem, pont azért ilyen az illető bőre, mert szart eszik és nem sportol. Tapasztalat

2020. márc. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 opened paradise ***** válasza:
50%
Egyik sem érdekel, kivéve a 6-os. Na annál azért át kéne gondoljam.
2020. márc. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
49%
6
2020. márc. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Nalam is a 6-os, de segitseg lenne ha vallasos, ha az 5-ös azt jelenti, hogy vannak leszbikus hajlamai, az is zavarna, mert gàz ha lelèpne egy nővel, haziallat nem kizaro ok, ha haloszobaba nem engedi be. A tobbi nem zavarna.
2020. márc. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
3-as nálam kizáró ok, a többi nem igazán.
2020. márc. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
52%

1) ... nem tud főzni. én tudok


2) ... szereti megosztani az életterét macskával vagy kistestű kutyával, és ezen nem tervez változtatni a későbbiekben. udvaron amit akar bent a házba NEM


3) ... szokott trágárul beszélni, leginkább olyanok társaságában, akikkel közelebbi, haveri/baráti viszonyt ápol. Rendben


4) ... tapasztalatlan szexualitás terén. Semmi gond tanulni mindig jó


5) ... volt már szerelmes lányba. Rendben


6) ... pszichiáter által felírt gyógyszereket szed, így üti meg az "átlagember" kiegyensúlyozottságának szintjét. Rendbe mindenkinek van valami baja


7) ... nem sportol, nem táplálkozik tudatosan (de azért a junk foodot sem tolja túl). én se ok


8) ... agnosztikus, de kacsintgat az evangélikus kereszténység felé. Vallás nem érdekel


9) ... nem szereti az érzelemvilágának a legmélyét megismertetni a másikkal az ismeretség kezdetén, fokozatosan nyílik meg. Rendben

2020. márc. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
53%

1, ha nem is hajlandó megtanulni / próbálkozni


2, amíg lakásban lakunk közösen, addig mondjon le róla (én is szeretnék állatot, de racionálisan úgy gondolom nem 40-50 nm-re való)


5, meggondolandó, csalt már meg ilyen lány lánnyal, érzelmileg is labilis volt


6,

2020. márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
2, 3
2020. márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!