Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, az alábbiak közül mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az alábbiak közül mi az, ami instant kizáró okot jelent nálatok?

Figyelt kérdés

Ha a nő...

1) ... nem tud főzni.

2) ... szereti megosztani az életterét macskával vagy kistestű kutyával, és ezen nem tervez változtatni a későbbiekben.

3) ... szokott trágárul beszélni, leginkább olyanok társaságában, akikkel közelebbi, haveri/baráti viszonyt ápol.

4) ... tapasztalatlan szexualitás terén.

5) ... volt már szerelmes lányba.

6) ... pszichiáter által felírt gyógyszereket szed, így üti meg az "átlagember" kiegyensúlyozottságának szintjét.

7) ... nem sportol, nem táplálkozik tudatosan (de azért a junk foodot sem tolja túl).

8) ... agnosztikus, de kacsintgat az evangélikus kereszténység felé.

9) ... nem szereti az érzelemvilágának a legmélyét megismertetni a másikkal az ismeretség kezdetén, fokozatosan nyílik meg.

Hirtelen ennyi jut eszembe.


2020. márc. 27. 04:35
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
30%

2) totál,lakásba nem tűrök kutyát,csak kertbe.

6),7),8) mind mind főleg,hogy nem sportol nem táplálkozik tudatosan itt már a randi lehetősége is bukik.

2020. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Egyik sem lenne gond.
2020. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
5,6
2020. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Az ha nem tud MÉG főzni nem baj, de legalább hajlandósága legyen rá, hogy megtanuljon. Persze én se vagyok egy mesterszakács, de valamit összedobok.

Ez a kutya/macska dolgok nem jön át. Akinek van ilyen állata, az mostanság "túltolja" és egy ilyen állat mellett mindenki maximum második lehet, ezt pedig nem akarom.

Egy "b..dm..gel" nincs baj, de azért ne ezt hallgassam naponta 5x, vagy k.any.dat stb.

Gyógyszeres rész is attól függ. Ha alapból depressziós és vagdossa magát, vagy épp tombol és tör zúz azt nem viselném el.

9, es ponttal ugyan így vagyok, de én senkinek sem nyíltam még meg és szerintem nem is fogok.

Az aknés képről egy lány jutott eszembe aki nagyon aranyos kinézetre. Neki a képein is látszik 1-2, de nekem ettől még így is topp topp:)


Ez az agnosztikus mit takar? Már nem azért, mindenki abban hisz amiben akar, de ilyen illetővel még nem beszéltem. Ez vallásszerű, vagy magadnak megállapítod és kész?

2020. márc. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
1.,2.,3.!
2020. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

1 én se nagyon

2 macska oké de azok a kis meregzsak kutyátol kikeszulok

3 felnőtt ember csak nyugodtan ahogy szeretne

4 majd belejon, persze ha akar is fejlődni és nem csak fekszik mint egy darab fa

5 oké

6 attól függ mit és miért?

7 ha ezek melett nem egy 100kg os gombóc eez se baj

8 ha nem fanatikusan agymosott és nem erőlteti rám és esetleg később a gyerekekre rendben van

9 korrekt

10.nem tehet róla de rész érte akkor jó

meg valami?

Kizaro ok ha egy nő :

1 penzehes

2 hűtlen

3.nagyon hisztis mint egy kisgyerek

4.apolatlan elhanyagolt kulso vagy túlzásba vitt sminkelés és társai kenyszeresen

5.manipulativ es lélektani zsarolásban jártas

6.eloskodo és életképtelen

7. Média függő zombi (fb, insta stb)

8. Fontosabb neki h mit gondolnak róla, mint sem h ténylegesen milyen valójában / nem olyannak mutatja magát amilyen igazabol

9. Ha a szexet ajándékként és fegyelmezo eszközként alkalmazza

10. Aki nem tudja mi a munka, és v büdös neki

2020. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
6
2020. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
Igazából tökmindegy, mert úgyis "csak barát" lehetnék neki is.
2020. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
A 6-os kizáró ok, illetve a nagyon vallásosság is, nem tudom az agnosztikus mit takar. A többi nem számít.
2020. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

1: mivel én férfiként tudok főzni és szoktam heti 3x kb., azt hiszem elvárhatom a nőtől is, hogy tudjon/szeressen.

2: (de csak akkor, ha nem lehet semmit sem csinálni kettesben ld. programok, szex, mert az állat lenne neki az első mindig. Ha van mi idő, akkor nem baj az állat)

5: full hetero nő kell

6: elnézést, de nincs lelki késztetésem ehhez

7: hetente sportolok rendszeresen, mindegy mit, de sportoljon a nő is. Ha ez otthoni edzés ásványvizes flakonokkal, az is remek.

8: tudomány téren ok ez a filozófia. Viszont vallás terén én hiszek Istenben, de nem gyakorlom a vallásomat, pedig katolikus intézménybe jártam óvodától 18 éves koromig. F

2020. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!