Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogy birja a karantént? 🤣

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy birja a karantént? 🤣

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 02:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedden reggel bementem dolgozni,de csak a recepcioig jutottam.Hazakuldtek,hogy tovabbi ertesitesig nem kell bemennem,de kapom a teljes fizetesemet.Rajtam kivul persze meg jo nehany ember igy jart.Minket "rizikosokat" kulonitenek el.Az idosebb vagy kronikus betegseggel kuzdoket.Szerdan bevasaroltam, azota ma reggelig ki sem dugtam az orrom otthonrol.Soha nem gondoltam volna,hogy par nap utan ilyen rosszul viselem a bezartsagot.Semmi tennivalom,csak ulok egesz nap a gep elott,kezdek becsavarodni.Ma reggel fel 6-kor kimentem setalni egy fel orara.Olyan volt,mintha egy zombi filmbe csoppentem volna,par autot leszamitva egy lelekkel sem talalkoztam.

Es ez harom honapig is eltarthat.Belegondolni is rosz.

2020. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezen, mert én sokat szoktam elmászkálni, barátokkal találkozni, edzeni járni stb.

De hát ez van. Próbálom ezt az időt magamra fordítani illetve, ha ki akarok mozdulni akkor kirándulni megyek az erdőbe vagy csak itt a környéken gyalogolni egyet hogy mozogjak. Sportolni itthon is tudok, azon kívül meg tanulnom kell.

2020. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kezdetben megijedtem h tobbet kell lennem az asszonnyal de halistennek nem jar haza, szoval hazibulit szervezek minden nap a barataimmal, Jack, Morgen, Johnnie es meg par havert hivok meg :)
2020. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Eleg durvan

mar nem tudok mit csinalni

F

2020. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szarul. Párom külföldi és nem jöhet Magyarországra :(

Pech...

2020. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen karantén.
2020. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Onkentes karantenra kerik a lakossagot.Vagy szerinted a maradj otthon felhivas bulizni hiv?Ha pedig nincs karanten es mindenki szabadon koszalhat,akkor nincs ertelme a napi tobb tucat "a hulye nyugger miert nem marad otthon" kerdesnek.
2020. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
majd lesz itt is
2020. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!