Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogy birja a karantént? 🤣

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy birja a karantént? 🤣

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 02:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az egész életem egy nagy karantén. Sosem jártam sehova, nincs szociális életem. Szóval nem különb a mindennapi életemtől.
2020. márc. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Olaszországban vagy? Nálunk nincs karatén.
2020. márc. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudok róa, hogy karantén lenne. Nálunk pörög a szezon ezerrel, szóval még szombaton is meló, úgyhogy nem unatkozom.

Mivel élelmiszeriparban dolgozom, ami azt gondolom, főleg a mostani helyzetben szó szerint létszükséglet, így biztosan nem fogok otthon ülni még karantén esetén sem.

Egyébként ha otthon is kellene maradni, el tudom magam foglalni azt hiszem :D

2020. márc. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Én mindent ugyanúgy csinálok, mint eddig. Pár dolog nincs nyitva, azokat lehet nélkülözni.
2020. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól. Heti 1 napot dolgozom, de akkor ott kell lenni, figyelni. A köztes időszakban olvasok, netezek, TV-zek, vásárolok, egyedüliként nem nagyon csacsogok senkivel sem, tervezem a jövőm. Nem jó.
2020. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
5: Milyen melóhelyen kell heti 1 napot dolgozni? Hogy jön ki a 40 órád hetente? :)
2020. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy mint eddig, az allitolagos paromat csak kepeken latom mint eddig, csak most tobbet gondolkozok h nincs ertelme ebbe a kapcsolatban lenni
2020. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy dolgozom mint eddig, nem változott semmi. Nem is tudunk leállni. Nekem akkor is dolgozni kell, ha kijárási tilalom lesz, bár akkor már itthonról.
2020. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Itt nincs karantén,melózni járok,a buszon legalább van hely,az utcan sincs nagy forgalom,úgyhogy egész jó.
2020. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Milyen karantént?

Nem kívánom elhagyni a bolygót.

2020. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!